2020-08-09, sekmadienis, 14:24.     Šiandien Joniškyje saulė teka 05:45, leidžiasi 21:01, dienos ilgumas 15:16.
Idėk skelbimą nemokamai

Veido procedūros Kaune

Patalpinta 2019-11-24
Veido procedūros Kaune
Veido odos grožį ir jaunystę norisi išlaikyti kuo ilgiau. Kad tai padarytumėte privalote pasirūpinti veido oda, tinkamai ją prižiūrėti ir vis palepinti. Amber Esthetic klinikoje atliekamos kosmetologinės veido odos procedūros padės Jums džiaugtis gražia ir sveika veido oda.

Jūs galėsite rinktis iš šių procedūrų: ,,Smitsonito“ procedūra skirta jautriai veido odai, skaistinanti ,,Baltųjų Perlų“ procedūra, drėkinanti ir jauninanti ,,Raudonojo Jaspio“, klasikinė veido procedūra pagal Jūsų odos tipą. Visos šios veido procedūros atliekamos su profesionalia Gemology kosmetika iš Prancūzijos. Pageidaujantys veido valymo, gali rinktis rūgštinį veido valymą arba inovatyviąją HydraFacial procedūrą, kurios metu oda bus nušveista, giliai išvalyta bei intensyviai sudrėkinta. Norintys ne tik efektyviai atgaivinti, atjauninti veido odą, bet ir pasilepinti, gali rinktis nuostabųjį Kobido veido masažą.

Mūsų profesionali kosmetologė visada pasiruošusi Jums pagelbėti ir padėti išsirinkti Jūsų odai labiausiai tinkančias procedūras. Lauksime Jūsų Amber Esthetic klinikoje!

Veido procedūros Kaune : https://www.amberesthetic.lt/kosmetologija

Registracijos tel.: +37061363855
Adresas: Popieriaus g. 16, Kaunas

Vardas: Amber Esthetic

Miestas:  Kaunas

Tel. numeris: +37061363855

Šios dienos vardadieniai