2019-04-19, penktadienis, 04:16.     Šiandien Joniškyje saulė teka 06:06, leidžiasi 20:27, dienos ilgumas 14:21.

Akcijos „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje!" dalyviai Rundalės pilyje išsidalino dviračius

2018-10-15, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Akcijos „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje!" dalyviai Rundalės pilyje išsidalino dviračius

Dar rugsėjo 28 d. Bauskės rotušėje (Latvija) vyko darbinis susirinkimas, kurio metu savivaldybių atstovai loterijos būdu išrinko dviračių laimėtojus. Bauskės TIC vadovė Inese Turkupole-Zilpure informavo, kad iš viso gautos 128 akcijos anketos: 50 – iš Latvijos, 78 – iš Lietuvos. Nuostatams neatitiko 13 anketų. Pagal nuostatus 99 anketos dalyvavo loterijoje paguodos prizui gauti, 38 Latvijos ir 56 Lietuvos anketos – dviračiams laimėti.             

 

O štai praėjusį šeštadienį Rundalės pilies muziejuje (Latvija) vyko akcijos „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje!" baigiamasis renginys , kuriame aštuonių Latvijos ir Lietuvos žiemgališkų savivaldybių (Bauskės, Iecavos, Rundalės, Vecumniekų, Biržų, Pasvalio, Pakruojo ir Joniškio) atstovai (daugiausia merai) įteikė po dviratį aštuoniems akcijos laimėtojams ir paskatinamuosius prizus.

 

Apdovanotieji Rundalės pilies kieme „Minerva" dviračiais apsuko garbės ratą. Po prizų teikimo  ceremonijos Rundalės pilies muziejuje vyko Latvijos ir Lietuvos turizmo konferencija „Pažinkime  kaimynus Žiemgaloje!". Apie turizmo sistemą akcijoje Latvijos savivaldybėse  bei šios akcijos įtaką turizmo rodikliams kalbėjo Bauskės TIC direktorė ir šio projekto sumanytoja Inesė Turkupolė-Zilpurė, o apie Lietuvos savivaldybių turizmo sistemą bei akcijos įtaką turizmui pasisakė  Joniškio TVIC direktorė Jurgita Bučinskienė.  

 

Iš pateiktų anketų pagal nuostatus buvo išrinkta po keturis Latvijos ir Lietuvos keliautojus, kurie aplankė ne mažiau kaip 16 akcijos renginių arba objektų. Keturiems laimingiesiems iš Latvijos po dviratį dovanojo Biržų, Pasvalio, Pakruojo ir Joniškio rajonų savivaldybės. Keturis dviračius lietuviams nugalėtojams dovanojo latviai  – po dviratį Bauskės, Iecavos, Rundalės ir Vecumniekų savivaldybės. Taip jau atsitiko, kad šiemet fortūna nusigręžė nuo joniškiečių. Loterija palanki buvo mūsų kaimynams – trys dviračiai iškeliavo į Pakruojį ir vienas – į Šiaulius.

 

Akcijos dalyviams įteikti aštuoni paguodos prizai. Joniškio Zap’o baro 20.00 Eurų dovanų kuponas iškeliavo į Biržus. Du paguodos prizai pasiekė Joniškį – tai kavinės „Upene” dovanų kuponas ir restorano „Pilies skliautai” 30.00 Eurų vertės dovanų kuponas. 

 

Ši akcija 8 žiemgališkas Latvijos ir Lietuvos savivaldybes sutelkia jau antrus metus. Akciją ketinama tęsti ir kitąmet.

 

manojoniskis ir Joniškio TVIC inf. 

Joniškio TVIC nuotr.

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai