2019-02-16, šeštadienis, 03:31.     Šiandien Joniškyje saulė teka 07:37, leidžiasi 17:26, dienos ilgumas 9:48.

Antrus metus iš eilės Lietuvos konkūrų čempionu tapo Matas Petraitis

2018-06-27, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Antrus metus iš eilės Lietuvos konkūrų čempionu tapo Matas Petraitis

Joniškio rajone, Ziniūnuose, vyko jau antrasis atviras Lietuvos konkūrų čempionatas. Čempionatas vėl buvo sėkmingas šių namų šeimininkui – Lietuvos čempionu tapo raitelis Matas Petraitis, kurio tėvo valdose ir vyko šis sporto renginys.

 

Konkūrų čempionatas vyko kelias dienas. Sekmadienį paaiškėjo Lietuvos geriausieji. 4 metų žirgų kategorijoje nugalėjo Simas Seilius su žirgu Celinegra ir Aivaras Bataitis su Rafaello. Mėgėjų pirmojoje grupėje nugalėjo Eglė Džiaukštaitė Tamošaitė su Finėjumi. Antroje grupėje – Viktorija Volungėnaitė su Chelsea-S. Ponių klasės žirgų klasėje laimėjo Ugnė Veckaitė ir jos žirgas Utrafas. 5 metų žirgų amžiaus grupėje nugalėjo Justas Gabalis su Charevel, 6 metų žirgų amžiaus grupėje laurus pelnė Kristupas Petraitis su Baironu.

 

Paskutiniąją čempionato dieną išaiškėjo šalies geriausieji. Jaunučių klasėje geriausias buvo latvijos raitelis Markusas Robert Vasiljevas su žirgu Lango, tačiau Lietuvos čempione tapo Vaidilė Dubickaitė su žirgu Givenchy.

 

Jaunių amžiaus grupėje taip pat triumfavo viešnia iš Latvijos Madara Petersone su Libertsu, o Lietuvos čempionu tapo Nojus Chmieliauskas su Gustliaru. Lietuvos čempionu suaugusiųjų grupėje tapo Matas Petraitis su žirgu Euro Top. Antrąją vietą pelnė Irmantas Grikienis ir jo žirgas Glamour for Ever. Trečiosios vietos nugalėtojas – Stasys Jasas su Edvinu. Lietuvos žirgų konkūrų čempionatas.

 

Alvydas Janušauskas/15 min.

Audruvis Sport Horses nuotr.

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?