2019-06-16, sekmadienis, 14:35.     Šiandien Joniškyje saulė teka 04:41, leidžiasi 21:55, dienos ilgumas 17:14.

Apie saugų eismą ir patyčias iš pareigūnų lūpų

2019-04-12, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Apie saugų eismą ir patyčias iš pareigūnų lūpų

Balandžio 11-ąją Joniškio rajono policijos bendruomenės pareigūnai susitiko su Žagarės vaikų globos namų auklėtiniais.

 

Bendruomenės pareigūnai Daina Kaminskienė ir Sigitas Petraitis susitikime didžiausią dėmesį skyrė patyčių ir saugaus eismo temoms.

 

Vaikams paaiškinta, kokie veiksmai laikomi patyčiomis. Atkreiptas dėmesys, kad patyčios yra ne humoro forma ir nebūna normalių patyčių. Aiškinta, kad tas, kuris patiria patyčias, neturi su tuo kovoti vienas. Jis gali apie tai pasipasakoti patikimam suaugusiam žmogui, nekreipti dėmesio į užgauliojimus, vengti vietų, kuriose lankosi priekabiautojai ir nebūti vienas. Svarbu nepulti priešintis ar smurtauti, nes tada galima pabloginti situaciją ir pačiam būti apkaltintam agresijos naudojimu bei aplinkinių provokavimu. O tie, kurie mato, kaip vaikas patiria patyčias, gali jam padėti būdami draugiški, paragindami jį pasipasakoti suaugusiems.

 

Susitikimuose su vaikais pareigūnai didelį dėmesį skiria saugiam eismui. Ir šį kartą primintos saugaus elgesio gatvėje taisyklės, kelio ženklų reikšmės, atšvaitų naudojimo būtinumas, dviračių vairavimo ypatumai.

 

Specialistai vaikams taip pat priminė apie dažniausiai nepilnamečių daromus teisės pažeidimus ir už juos numatytą atsakomybę.

 

Susitikimo pabaigoje bendruomenės pareigūnai vaikams papasakojo apie policininko profesiją, parodė automobilį ir pristatė kitas darbui reikalingas priemones.

 

                                                                                                                                                     Šiaulių AVPK informacija


 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai