2020-06-03, trečiadienis, 15:58.     Šiandien Joniškyje saulė teka 04:46, leidžiasi 21:45, dienos ilgumas 16:58.

Aptartos futbolo perspektyvos Joniškyje

2019-05-13, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Aptartos futbolo perspektyvos Joniškyje

 Joniškio rajono savivaldybėje  meras Vitalijus Gailius, administracijos direktorė Valė Kulvinskienė ir direktorės pavaduotojas Aivaras Rudnickas susitiko su Šiaulių apskrities futbolo federacijos (ŠAFF) prezidentu Gintautu Mirausku ir  federacijos valdybos nariais Deiviu Kančelskiu ir Rimantu Viktoravičiumi.
 

Susitikimo metu diskutuota apie futbolo sporto šakos situaciją rajone ir apskrityje. Joniškio rajono savivaldybės meras V. Gailius informavo, jog rajone yra keletas futbolo stadionų ir futbolas žaidžiamas Žagarėje, Skaistgiryje,  o netrukus  bus naujai sutvarkytas Joniškio „Aušros“ gimnazijos stadionas.  Bendruomenės nuomone pasidalijo futbolo klubo „Saned“ savininkas, rajono tarybos narys Edmundas Bernotas ir  joniškietis Mantas Palubeckas.

 

Šiaulių apskrities futbolo federacijos atstovai akcentavo, jog šiuo metu vienas iš pagrindinių federacijos uždavinių yra populiarinti futbolą, todėl siekiama, kad ši sporto šaka taptų prieinama ir  atsirastų kuo daugiau sporto bazių. Susitikimo metu aptarti sporto centrų,   jaunimo užimtumo gerinimo bei popamokinės veiklos klausimai.

 

Meras V. Gailius yra pasiruošęs padėti bei palaikyti federacijos atstovų ir bendruomenės iniciatyvą.
Tikimąsi glaudesnio bendradarbiavimo, siekiant populiarinti futbolą ne tik Joniškio rajone, bet ir Lietuvoje.

 

                                                                                                             Savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyrius

 

 


 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai