2020-01-19, sekmadienis, 21:53.     Šiandien Joniškyje saulė teka 08:28, leidžiasi 16:28, dienos ilgumas 8:i.

Artėjant sausio 13-ai, organizuotas susitikimas su laisvės gynėjais (1)

2020-01-12, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Artėjant sausio 13-ai, organizuotas susitikimas su laisvės gynėjais

Artėjant visiems lietuviams svarbiai ir atmintyje visam laikui įsirėžusiai datai – sausio 13 dienai, penktadienį, sausio 10 dieną, Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius pakvietė Joniškio rajone gyvenančius laisvės gynėjus, prieš 29 metus gynusius sostinę ir tuo pačiu visą šalį, į susitikimą prie kavos puodelio.

 

Simboliška, kad į susitikimą su rajono vadovais atvyko 13 Joniškio krašte gyvenančių laisvės gynėjų: Janina Šimaitienė, Genovaitė Čiutienė, Karolis Bačionis, Dalia Zabulionienė, Jonas Ivanauskas, Kazimieras Gaidjurgis, Rimantas Petraitis, Julius Lukys, Dženė Jarušauskienė, Valerija Normantienė, Vladas Petraitis, Petras Vainonis, Janina Keturakienė.

 

Susitikimo metu kiekvienas laisvės gynėjas prisiminė kraupius, prieš 29 metus Vilniuje vykusius įvykius, kurie tuo metu sukrėtė ne tik juos, bet ir jų šeimas, artimuosius. Prisiminimais pasidalijusios laisvės gynėjos atvirai kalbėjo, kad tuo metu vyko į nežinią ir nežinojo, ar dar kada pamatys pas močiutes ir senelius paliktus mažus savo vaikus.
Joniškio rajono savivaldybės meras V. Gailius diskutavo su laisvės gynėjais apie to meto įvykius, akcentuodamas, kad ne ginklais, o žmonių vienybe yra pasiekiamas tikslas bei taika. Kiekvienam į susitikimą atėjusiam laisvės gynėjui buvo įteiktos simbolinės savivaldybės dovanėlės.

 

Sekmadienį, sausio 12 d., Joniškio rajono savivaldybė organizuoja laisvės gynėjams kelionę į LR Seimą, kur 12 val. prasidės sausio 13 dienai paminėti skirti renginiai ir juose kviečiami dalyvauti laisvės gynėjai iš visos Lietuvos.

 

                                                                                                Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija

 
 
Contact form

 

DDT 2020-01-11 16:19:45 IP: 78.63.141.104

gal kas pažystat BENT VIENĄ dabar Joniškyje valdžioje riogsantį valdžiagyvį, kuris BUVO tą sausio 13-tos naktį prie vavivaldybės atėjęs IR dar važiavęs į Baltijos kelią? Aš buvau (it ten ir ten), bet tokio(ios) nesutikau dar...

Šios dienos vardadieniai