2019-02-22, penktadienis, 16:33.     Šiandien Joniškyje saulė teka 07:24, leidžiasi 17:38, dienos ilgumas 10:14.

„Atminimo liepsnelės“ sušvito Jurdaičiuose

2018-01-17, paskelbė Dienos NAUJIENOS
„Atminimo liepsnelės“ sušvito Jurdaičiuose

Sausio 12-ąją Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos Jurdaičių filialo bibliotekininkė Diana Užkuraitienė sukvietė jaunuosius skaitytojus į kūrybinių dirbtuvių popietę „Atminimo liepsnelės“. Jos metu vaikai mokėsi žvakių liejimo meno.

 

Ši diena pasirinkta ne atsitiktinai. Minėdami Laisvės gynėjų dieną, vaikai liejo žvakeles iš trijų spalvų: geltonos, žalios ir raudonos. Visi renginio dalyviai žinojo, ką reiškia šios trys spalvos, o vyresnieji tiksliai nurodė ir priežastį, kodėl pasirinkta žvakeles gaminti būtent šią dieną.

 

 

Kūrybinės popietės metu išlieta 12 trispalvių žvakelių, kurias liejant reikėjo kruopštumo, kantrybės, atidumo bei tikslumo. Vaikai su šia užduotimi puikiai susitvarkė. Padarytos žvakelės buvo paliktos vienai parai, kad sustingtų ir įgautų formą. Sausio 13-osios pavakare visi kūrybinių dirbtuvių dalyviai susirinko į biblioteką paminėti šios svarbios datos. Žvakelės jau buvo visiškai sustingusios, todėl buvo galima pasidžiaugti kruopštaus darbo rezultatais. Vaikai nuoširdžiai džiaugėsi savo darbeliais ir galimybe kitaip paminėti šią svarbią dieną. Renginio pabaigoje buvo uždegtos žvakelės ir tylos minute pagerbti 1990 m. sausio 13-osios naktį žuvę Laisvės gynėjai.

 

Jurdaičių filialo vyresn. bibliotekininkė

Diana Užkuraitienė

 


REKLAMA


 

Taip paprasta dar nebuvo!

 

Turi savo verslą ar galvoji apie jį? – pradėk nuo idėjos ir spaudos darbų, nes dabar užsakyti kokybiškas vizitines korteles ar skrajutes gali tiesiog internetu. 

 

3 lengvi žingsniai iki spaudos užsakymo:

 

1.       Eik į e-spaustuvę www.klik.lt

2.       Pasirink reikiamo gaminio parametrus

3.       Įsikelk savo maketą, užsakyk ir lauk savo siuntinio!

 

Neturi maketo? Nesijaudink. Viską rasi čia. E-spaustuvės dizaineriai pasirūpino lengvai pritaikomais ir profesionaliais dizaino šablonais tavo verslui.

 

E-spaustuvėje KLIK viskas paprasta, o jei turėsi klausimų, visada pagelbėsime telefonu: 8 37 333 000 arba el. paštu info@klik.lt

 

 

Išbandyk: www.klik.lt

 


REKLAMA


 

SVERIAME JŪSŲ KIEME

 

 

Parduodame baltarusiškus durpių briketus, plautą akmens anglį, beržo pjuvenų briketus, medžio granules. Atvežame. Sveriame Jūsų kieme. Taip pat parduodame malkas: rąsteliais, kaladėmis, skaldytas – uosinės, ąžuolinės, beržinės, alksninės, juodalksnio, mišrios. Kaina nuo 19 eurų. Atvežame.

 

Užsakymai priimami tel. +370 679 08900, +370 672 77720

 


REKLAMA


 

Buitinė technika iš Vokietijos

 

    

 

Parduodame įvairių dydžių šaldytuvus ir šaldiklius, įmontuojamus šaldytuvus į baldus, indaploves, skalbimo mašinas, tame tarpe ir įkraunamas per viršų, montuojamas į baldus ir nemontuojamas indaploves, elektrines virykles ir orkaites, džiovyklas skalbiniams džiovinti.

 

Buitinė technika garsių firmų: AEG, Amica,Bauknecht,Whirlpool, Bosch, Electrolux,Siemens, Privileg, NEF. Suteikiame garantiją.

Buitinė technika nauja su nežymiais transportavimo pažeidimais arba naudota. Reikalui esant, atvežame.

 

Šiauliai, tel. 8685 48611

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?