2018-12-13, ketvirtadienis, 18:06.     Šiandien Joniškyje saulė teka 08:33, leidžiasi 15:49, dienos ilgumas 7:15.

Atnaujinamas šalies greitosios medicinos pagalbos automobilių parkas: joniškiečiai kol kas gavo vieną naują automobilį

2018-03-03, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Atnaujinamas  šalies greitosios medicinos pagalbos automobilių parkas: joniškiečiai kol kas gavo vieną naują automobilį

Siekiant užtikrinti, kad neatidėliotina pagalba pacientams būtų suteikta operatyviau, o skubios sveikatos priežiūros paslaugos taptų labiau prieinamos, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) pasinaudojusi ES fondų investicijomis ir valstybės biudžeto lėšomis atnaujina mūsų šalies greitosios medicinos pagalbos (GMP) automobilių parką. Gydymo įstaigoms jau nupirkta 144 GMP automobiliai. Dar 38 numatoma įsigyti šiemet.

 

Praėjusiais, t. y. 2017 metais, nupirkti ir gydymo įstaigoms paskirstyti 72 GMP automobiliai, skirti pacientams ant neštuvo ir/arba kėdėje vežti, pirminei apžiūrai bei intensyviai priežiūrai atlikti. Jie paskirstyti atsižvelgiant į paslaugų pacientams suteikimo netolygumus dėl nevienodų jų transportavimo galimybių skirtinguose šalies rajonuose. Šie automobiliai įsigyti ES lėšomis – už 5 mln. 692 tūkst. eurų.

 

Vienas naujas greitosios medicinos pagalbos automobilis pernai pasiekė ir Joniškio rajono greitosios medicinos  pagalbos stotį. Šiuo metu stotis turi keturis automobilius. Pasak stoties direktoriaus  Romučio Valentukevičiaus, trys iš jų eksploatuojami ilgiau kaip 8 metus. Tačiau apie jų pakeitimą naujais kol kas ministerija nekalba. Jeigu šie automobiliai turėtų didesnę nei 500 tūkst. kilometrų ridą, tuomet galbūt būtų galvojama ir apie jų keitimą.

 

Antrame šių metų ketvirtyje šalį pasieks  dar 50 greitosios medicinos pagalbos automobilių, kurie greitosios medicinos pagalbos paslaugas teikiančiose gydymo įstaigose pakeis automobilius po avarijos ar jau nusidėvėjusius. Taip pat bus atnaujinti visi automobiliai, kurių rida yra daugiau kaip 500 tūkst. kilometrų, bei dalis automobilių, kurie eksploatuojami ilgiau nei 8 metus. Kol kas nėra žinių, kad Sveikatos apsaugos ministerijos planuose būtų numatyta pratęsti Joniškio rajono greitosios medicinos  pagalbos stoties automobilių parko atnaujinimą.

 

manojoniskis inf.

Asociatyvi nuotr.

 


REKLAMA


 

SVERIAME JŪSŲ KIEME

 

 

Parduodame baltarusiškus durpių briketus, plautą akmens anglį, beržo pjuvenų briketus, medžio granules. Atvežame. Sveriame Jūsų kieme. Taip pat parduodame malkas: rąsteliais, kaladėmis, skaldytas – uosinės, ąžuolinės, beržinės, alksninės, juodalksnio, mišrios. Kaina nuo 19 eurų. Atvežame.

 

 

 

Užsakymai priimami tel. +370 679 08900, +370 672 77720

 


REKLAMA


 

STATYBINĖS  MEDŽIAGOS  SU  PRISTATYMU  Į  NAMUS

 

    

 

 

UAB „ASIMESTA“ parduoda statybines medžiagas: PAROC akmens vatą, ROCKWOOL, KNAUF, ISOVER mineralinę vatą, gipso kartono plokštes, OSB plokštes, metalo profilius, polistirolo plokštes ir kt. Atveža. Tel. 8614 44403

 


 

REKLAMA


 

Joniškieti, taip paprasta dar nebuvo!

 

 

Turi savo verslą ar galvoji apie jį? – pradėk nuo idėjos ir spaudos darbų, nes dabar užsakyti kokybiškas vizitines korteles ar skrajutes gali tiesiog internetu. 

 

 

3 lengvi žingsniai iki spaudos užsakymo:

 

1.       Eik į e-spaustuvę www.klik.lt

2.       Pasirink reikiamo gaminio parametrus

3.       Įsikelk savo maketą, užsakyk ir lauk savo siuntinio!

 

Neturi maketo? Nesijaudink. Viską rasi čia. E-spaustuvės dizaineriai pasirūpino lengvai pritaikomais ir profesionaliais dizaino šablonais tavo verslui.

 

E-spaustuvėje KLIK viskas paprasta, o jei turėsi klausimų, visada pagelbėsime telefonu: 8 37 333 000 arba el. paštu info@klik.lt

 

 

Išbandyk: www.klik.lt

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar Jums gera gyventi Joniškio rajone?