2020-05-28, ketvirtadienis, 07:01.     Šiandien Joniškyje saulė teka 04:52, leidžiasi 21:37, dienos ilgumas 16:45.

Atsakymas straipsnio „Rinkiminiai triukai: kultūros centro direktorės komandiruočių benefisas, arba, ponai, ne tuo adresu kreipėtės“ komentatoriams (3)

2018-11-28, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Atsakymas straipsnio  „Rinkiminiai triukai: kultūros centro direktorės komandiruočių benefisas, arba, ponai, ne tuo adresu kreipėtės“ komentatoriams

Skaitau, gerbiamieji, komentarus ir negaliu atsistebėti.  Straipsnyje kalbame jums apie „Afriką“, o jūs pykstate, kodėl ne apie „Ameriką“. Bus priežastis, pakalbėsime ir apie „Ameriką“. Dabar aiškiname esmę: mus pasiekė rašto kopija, kurioje prašoma papildomo finansavimo Joniškio kultūros centrui su pašiepiančiais komentarais apie direktorės koncertinę kelionę į JAV. Mes pasiaiškinome ir ką atradome, tą parašėme. Jeigu šiam faktui turite kitokios informacijos, pasidalinkite. O jei ne, kam be reikalo aušinti burnas ir versti straipsnio autorių išgalvoti pikantiškas istorijas. Iš komentarų matome daug asmeninio komentuojančiųjų skausmo, bet mes nelendame į jūsų kišenę, todėl ir nežinome, kokių problemų ten prikrauta. Norėsite, patys papasakosite. O mes matysime, verta ši problema gilesnės analizės ar tai tik pykčio priepuolis.   

 

Naudodamasis proga norėčiau atsakyti komentatoriams į kai kurias pastabas. Pirma, už straipsnį niekas  nesumokėjo, jei būtų sumokėję, būtume po straipsniu pridėję ženkliuką ADS, rodantį, kad tai reklaminis straipsnis. O dabar nei šiaip, nei taip, jūs žinote, kur tie sumokėti pinigai  vartosi, o mes – ne. Sutarkime draugiškai: nurodote vietą, kur jie padėti, o mes už nesavanaudišką jūsų širdį pusę jums atiduodame. Kad būtų lengviau tą vietą surasti, iškart pasakome: pirmos 1000 į galvą šovusių vietų – „šalta“. Mes jau ten ieškojome. Antra, raportuojame: palinkėjimas, kad padorumas ir sena pana autoriui sueitų nedelsiant, neišsipildė. Todėl gražiai supakuojame ir siunčiame atgal. Trečia, politologui taip tiksliai įvertinusiam portalo ideologinę kryptį siūlome paspausti  nuorodą http://manojoniskis.lt/naujiena/atrodo-kad-valdancioji-dauguma-vel-neapsiziurejo, perskaityti straipsnį, o jį perskaičius atspėti, kokios pakraipos sienlaikraščiui dabar priklausome. Ketvirta, portalo krikštytojams – jei galvojate, kad, pavyzdžiui,  16 val. kelionė autobusu yra tik darbo valandos ir nė minutės viršvalandžių, tada mes mąstom skirtingom kategorijom ir bendros kalbos nerasime. Belieka tik padėkoti už sugalvotą portalo pavadinimą ir priminti, kad kiekvienas renkasi skaitymui tokį portalą, kokio tariasi esąs vertas. Iš jūsų prisipažinimo supratome, kad esate mūsų portalo skaitytoja. Ačiū.

 

Mūsų supratimu yra du būdai,  provokuojantys sveiką juoką. Pirmas: kai esi silpnas ir negali įveikti oponento – tada bandai iš jo šaipytis, kol galiausiai pats tampi pašaipos objektu. Antras: kai galvoji, kad esi labai protingas ir tau viskas leista. Mus domina abu būdai. Jei žmonės nori, kad iš jų šaipytusi, tai kodėl jiems nesuteikti tokio malonumo. Juolab, kad tai nieko nekainuoja. Dėti po tokiais straipsniais reklamos ženklelio negalime, nes dar niekas pasaulyje nereklamavo kvailumo. Jeigu negyvai neužsijuoksime, tai greitu laiku pažadame linksmą pasakojimą apie facebook klajojančią fotografijų parodą, kurią galėtume įvardinti „Priešrinkiminiai Joniškio klystkeliai“.

 

Pranas Raščius

 

  

 
 
Contact form

 

Ei 2018-11-29 11:34:00 IP: 88.119.136.76

Gediminai S., čia tu pas Pranas?:)

 

Skaitytoja 2018-11-29 09:25:50 IP: 81.7.104.163

Jums puikiai sekasi. Paimkit nešališką interviu su savo herojumi. O šiaip įdomu kiek kainuoja?

 

Ai 2018-11-28 23:23:36 IP: 188.69.210.30

Nu vartykitės kaip norit, bet šlykštu ir tiek! Demokratijos šiam krašte nėra- net komentatorius aptarinėjate. Tariamasis autorius yra giliai uźsilikęs sovietmetyje arba “paźengęs” Iki š.Korėjos.Tokios šventosios kaip direktorė gynėjai net gyvybę ir garbę parduotu. Nu nustokit taip reaguoti, nes vistiek žmonės nepateisino ir pasmerkė tokias gastroles. Betruko tik kad sugalvotumėt uź nuomones źmones į teismā paduot

Šios dienos vardadieniai