2019-01-24, ketvirtadienis, 04:42.     Šiandien Joniškyje saulė teka 08:21, leidžiasi 16:38, dienos ilgumas 8:17.

Atvirlaiškiai grįžo su sveikinimais, kurie paskatino geografijos pamokas pravesti kitaip

2018-02-12, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Atvirlaiškiai grįžo su sveikinimais, kurie paskatino geografijos pamokas pravesti kitaip

Sausio mėnesį Žagarės bibliotekoje buvo eksponuojama atvirlaiškių paroda „100 sveikinimų Lietuvai“. Dar rugpjūčio mėnesį Viešoji  biblioteka pradėjo vykdyti šimtmečio iniciatyvų projektą „Didžiuotis. Būti. Kurti: MES – šimtmečio istorijos dalis“ ir išsiuntė 100 atvirlaiškių į įvairių pasaulio šalių ir miestų bibliotekas su žinia apie artėjantį Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį.

 

Atvirlaiškyje prašyta atgalinio ryšio – kad adresatas gavęs žinią, atsiųstų sveikinimą Lietuvai artėjančio jubiliejaus proga. Biblioteka sulaukė daugiau nei 40 grįžusių atvirlaiškių iš įvairių šalių bibliotekų - Australijos, Vatikano, Azerbaidžano, Ispanijos, Švedijos, Airijos, Vokietijos ir kitų. Vienuose buvo vaizduojama gamta, kituose -  istorinės tos šalies vietos, asmenybės, bibliotekos.

 

Į biblioteką apžiūrėti parodos užsuko Žagarės gimnazijos geografijos mokytoja Alma Kančelskienė su šeštokais. Mokytoja rodydama kurios nors šalies atvirlaiškį mokinių klausė apie tos šalies geografinę padėtį, sostinę, kalbą, vėliavą, kuo šalis yra garsi. Apžiūrėję visą parodą, mokiniai išrinko gražiausią atviruką iš Naujosios Zelandijos. Egzotiškiausia šalis jiems atrodė Australija.

 

Mokytoja labai džiaugėsi netradicine pamoka, todėl tokias pat pamokas vedė dar dviems klasėms. Mokiniams patiko pamokos kitaip – jie apžiūrinėjo atvirlaiškius, skaitė užrašus ant jų. Grįžę namo įspūdžiais dalijosi su namiškiais, tad bibliotekoje parodą apžiūrėjo gausus būrys žagariečių ir miesto svečių.

 

Aušra Jonuitytė,

Žagarės bibliotekos vedėja

 


REKLAMA


 

Kurkime jaukią atmosferą kartu! 

 

 

PROJEKTUOJAME IR GAMINAME

Virtuvės ir svetainės baldus, spintas su stumdomomis durimis, stumdomas sistemas, drabužines, pertvaras,  miegamuosius, prieškambario baldus, vonios baldus,  vaiko kambario baldus, biuro baldus (visuomeninės paskirties baldai), darželio baldus, stalus, komodas, recepcijas. 

 

GARANTUOJAME KOKYBĘ IR ILGAAMŽIŠKUMĄ

Teikiame PROFESIONALIĄ BALDŲ SURINKIMO PASLAUGĄ. Dirbame visoje Lietuvoje. Galime komplektuoti 4-6 žmonių brigadas, domina didesni objektai Lietuvoje ir Europos Sąjungoje.

 

TAIKOME NUOLAIDAS

Pastoviems klientams išskirtinės kainos!

 

GARANTIJA 24 MĖNESIAI

Priežiūra ir pagalba pasibaigus garantiniam aptarnavimui.

 

KONTAKTAI

Šarūnė Tarvydaitė: +37069888754

El. paštas: vadyba@baldukalve.lt

Svetainė:  www.baldukalve.lt

facebook: https://www.facebook.com/www.baldukalve.lt/

 

 

VISADA esame pasirengę suteikti skubią ir Jūsų norus atitinkančią paslaugą!  Neturime papildomų ar šalutinių verslo išlaikymo kaštų. DIRBAME BE TARPININKŲ. Ir tai yra - FAKTAS!

 


REKLAMA


 

 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?