2020-07-08, trečiadienis, 03:34.     Šiandien Joniškyje saulė teka 04:54, leidžiasi 21:51, dienos ilgumas 16:56.

Austė Lacytė – konkurso „Kompiuterinė Kalėdų pasaka 2018“ prizininkė

2019-01-05, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Austė Lacytė – konkurso „Kompiuterinė Kalėdų pasaka 2018“ prizininkė

Vis populiarėjančiame respublikiniame konkurse „Kompiuterinė Kalėdų pasaka 2018“ kiekvienais metais dalyvauja apie 500 moksleivių iš daugiau nei 100 Lietuvos mokyklų. Jo tikslas – ugdyti moksleivių filologinę ir kompiuterinę kultūrą, skatinti fantazijas ir originalias idėjas, atrasti savitumą, išradingumą, atskleisti kūrybinius polinkius ir gebėjimus.

 

Konkursui teikiami originalūs kompiuterinės grafikos, poezijos, prozos, nuotraukų koliažo darbai ir filmai Kalėdų švenčių tema. Filmai gali būti vaidybiniai, dokumentiniai, animaciniai (piešti / sustabdyto kadro). Filmo kūrimui gali būti naudojama tik originali, pačių nufilmuota medžiaga, negalima naudoti ištraukų ar nuotraukų iš kino filmų, vaizdo klipų ar kitų žmonių filmuotos medžiagos.

 

Piešinių kategorijoje mokiniai skirstomi į tris amžiaus grupes: I–IV klasės, V-VII klasės ir IX–XII klasės. Šiame konkurse, paskatinta informacinių technologijų mokytojos Giedrės Satkauskytės, jau ne pirmus metus dalyvauja ir 7B klasės mokinė Austė Lacytė. Šiais metais Austės Kalėdinis piešinys V-VIII klasių grupėje laimėjo II vietą.

 

„Saulės“ pagrindinės mokyklos inf.

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai