2019-01-24, ketvirtadienis, 04:42.     Šiandien Joniškyje saulė teka 08:21, leidžiasi 16:38, dienos ilgumas 8:17.

Baigėsi trečiasis respublikinis plakato konkursas „Medžiai – žemės plaučiai“

2018-04-28, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Baigėsi trečiasis respublikinis plakato konkursas „Medžiai – žemės plaučiai“

Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokykla jau trečiąjį kartą organizavo respublikinį plakato konkursą „Medžiai – žemės paukščiai“, kuriam savo darbus pristatė 57 moksleiviai iš trylikos  Lietuvos mokyklų. Joniškiui atstovavo keturios mokyklos – „Saulės“ pagrindinė mokykla, Algimanto Raudonikio meno mokykla, Kriukų pagrindinė mokykla ir Mato Slančiausko progimnazija.

 

Šiame konkurse skirtingose amžiaus grupėse joniškiečių darbai buvo įvertinti ir prizinėmis vietomis, ir nominacijomis. „Saulės“ pagrindinės mokyklos moksleivis Matas Rimkus pelnė pirmąją vietą, Ignas Ramonas ir Žemyna Ramanauskaitė apdovanoti nominacijomis (moksleivius ruošė mokytoja metodininkė Ligita Dundaitė), Meidos Čagutės ir Karolinos Ponelytės darbai užėmė trečiąsias vietas (mokytoja metodininkė Rasa Vilkonė). Algimanto Raudonikio meno mokyklos moksleivės Gabijos Gaidjurgytės darbas įvertintas antrąja vieta, Linos Stalnionytės – nominacija (mokytoja ekspertė Vida Žukienė), Ugniaus Ulvydo – antrąja vieta, o Evos Kislauskaitės – nominacija (mokytoja metodininkė Vladislava Ancevičienė). Dvi nominacijos iškeliavo į Kriukų pagrindinę mokyklą.  Jas išsivežė Viltė Tvaskūnaitė ir Gabrielė Palmileraitė (mokytoja metodininkė Daiva Butkienė). Dar viena nominacija sparnus pakėlė į Mato Slančiausko gimnaziją. Ją pelnė Goda Kvietkauskaitė (mokytoja Lina Pilipavičienė).

 

Be joniškiečių šiame konkurse dalyvavo ir moksleiviai iš Radviliškio Gražinos ir Šiaulių rajono  Daugėlių pagrindinių  mokyklų, Kuršėnų meno mokyklos, Raseinių rajono Šiluvos gimnazijos, Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazijos meno mokyklos, Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazijos, Radviliškio dailės mokyklos, Plungės rajono Žemaičių Kalvarijos M. Valančiaus gimnazijos, Šiaulių rajono Naisių mokyklos.

 

Konkurso dalyviams buvo organizuotos meninės dirbtuvės. Iš anksto paruoštuose trafaretuose moksleiviai turėjo išreikšti savo poziciją per medžio įvaizdį.

 

Pranas Raščius

 

 

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?