2019-01-24, ketvirtadienis, 02:24.     Šiandien Joniškyje saulė teka 08:21, leidžiasi 16:38, dienos ilgumas 8:17.

Baseino Joniškyje gali tekti laukti dar ilgai

2018-03-24, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Baseino Joniškyje gali tekti laukti dar ilgai

Prieš nepilnus porą metų garsiai imta kalbėti apie baseino statybą Joniškyje. Tam tikslui projektavimo darbams jau išleistį 72 tūkst. eurų. Tačiau statybos į priekį nejuda. Baseiną su sporto kompleksu pla­nuo­ja­ma sta­ty­ti iš Vals­ty­bės biu­dže­to lė­šų, pre­li­mi­na­ri sta­ty­bos kai­na – 8,73 mi­li­jo­no eu­rų.

 

Kū­no kul­tū­ros ir spor­to de­par­ta­men­tas Joniškio Spor­to cent­ro pro­jek­tą yra įtrau­kęs į re­zer­vi­nių pro­jek­tų są­ra­šą. Tačiau lėšų tam kol kas neskiria. Pasak Joniškio rajono savivaldybės Administracijos direktoriaus A.Rudnicko, per penkerius metus tikimasi gauti finansavimą ir pradėti statybos darbus. Tikimasi, tai dar nereiškia jį gauti. Jeigu finansavimas nebus gautas, vadinasi, projektavimui išleisti mokesčių mokėtojų pinigai taip ir pražus be naudos.

 

Kita vertus, per tiek metų projektavimo ir statybos darbai brangs ir nėra jokios garantijos, kad už jau sumokėtus darbus nereikės papildomai mokėti – juk keičiasi laikmetis, keičiasi ir reikalavimai.

 

O įdomiausia čia štai kas: nepradėjo juk Savivaldybė organizuoti projektavimo darbų ir už juos mokėti nepasitarusi, tarkim, kad ir  su  tuo pačiu Kū­no kul­tū­ros ir spor­to de­par­ta­men­tu. Vadinasi, buvo apkalbėti ir kažkokie terminai. O kadangi finansavimas iš Valstybės biudžeto lėšų vis negaunamas, kyla įtarimas, kad kažkas ten Vilniuje nesilaiko įsipareigojimų ir todėl reikia kibti jiems į atlapus.  O gal jokių įsipareigojimų nė nebuvo, išskyrus gerus Savivaldybės ir Kū­no kul­tū­ros ir spor­to de­par­ta­men­to ketinimus?

 

Kazimieras Šatas

 


REKLAMA


 

 

Joniškieti, taip paprasta dar nebuvo!

 

 

Turi savo verslą ar galvoji apie jį? – pradėk nuo idėjos ir spaudos darbų, nes dabar užsakyti kokybiškas vizitines korteles ar skrajutes gali tiesiog internetu. 

 

 

3 lengvi žingsniai iki spaudos užsakymo:

 

1.       Eik į e-spaustuvę www.klik.lt

2.       Pasirink reikiamo gaminio parametrus

3.       Įsikelk savo maketą, užsakyk ir lauk savo siuntinio!

 

Neturi maketo? Nesijaudink. Viską rasi čia. E-spaustuvės dizaineriai pasirūpino lengvai pritaikomais ir profesionaliais dizaino šablonais tavo verslui.

 

E-spaustuvėje KLIK viskas paprasta, o jei turėsi klausimų, visada pagelbėsime telefonu: 8 37 333 000 arba el. paštu info@klik.lt

 

 

Išbandyk: www.klik.lt

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?