2020-09-27, sekmadienis, 03:37.     Šiandien Joniškyje saulė teka 07:15, leidžiasi 19:02, dienos ilgumas 11:46.

Besibaigiantys metai Joniškio šaulių 606-osios kuopos šauliams buvo sėkmingi

2018-12-15, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Besibaigiantys metai Joniškio šaulių 606-osios kuopos šauliams buvo sėkmingi

Metai baigiasi. Per metus daug padaryta. Daug planų jau sudėliota ir kitiems metams. Gen. Povilo Plechavičiaus šaulių 606-osios kuopos jaunieji šauliai, aktyviai dalyvaudami šaulių organizuojamoje veikloje ir Europos Sąjungos lėšomis finansuojamoje „Joniškio krašto jaunųjų šaulių ugdymo programoje „Aš pilietis“, besibaigiančius metus gali įvardinti kaip labai veiklius ir sėkmingus.

 

Užsiėmimų metu jaunieji šauliai ne tik sužinojo apie Lietuvos šaulių sąjungos istoriją, veiklą, bet stengėsi praktiškai pritaikyti žinias, lavinti įgūdžius: dalyvavo įvairiuose žygiuose, valstybinių švenčių minėjimuose, akcijose, renginiuose. Lankydami jaunųjų šaulių ugdymo programą aiškinosi, kas yra rikiuotė, diskutavo apie šaulių pareigas, pasižadėjimo būti jaunuoju šauliu svarbą.

 

Jaunieji šauliai mokėsi elgtis su ginklu, dalyvavo stovyklose, mokėsi elgesio rikiuotėje, maskavimosi gudrybių, padėjo policijai, pristatinėjo šaulių veiklą savo krašto mokyklose, dalyvavo šaudymo varžybose, pratybose, kultūriniuose renginiuose. O svarbiausia, mokėsi dirbti komandoje ir garbingai atstovauti Joniškio 606-ajai kuopai, 6-ajai šaulių rinktinei ir Lietuvos šaulių sąjungai.

 

Joniškio šaulių 606-osios kuopos inf.

 

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai