2019-01-24, ketvirtadienis, 04:43.     Šiandien Joniškyje saulė teka 08:21, leidžiasi 16:38, dienos ilgumas 8:17.

Bibliotekininkės gilino kompiuterinio raštingumo žinias

2018-03-22, paskelbė Dienos NAUJIENOS
 Bibliotekininkės gilino kompiuterinio raštingumo žinias

Viešojoje bibliotekoje vyko mokymai bibliotekos darbuotojams tema - „iPad planšečių galimybės tavo poreikiams“. Mokymus vedė Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos darbuotojos Jonė Gorytė ir Paulina Sprindžiukaitė.

 

Mokymų dalyvės buvo supažindintos su darbui reikalingomis programėlėmis: „Quiver“, „Googletranslate“, „Dainorėlis“, „Lietava“, „Shazam“, „Žaliapėdis“, „Knygos kelias“ ir kt. Bibliotekininkės išmoko sukurti QR kodą tam skirtoje interneto svetainėje. Įgytas žinias mokymų dalyvės galės pritaikyti rengiant edukacinius užsiėmimus, renginius.

 

 

Kompiuterinio raštingumo užsiėmimas netruko prabėgti. Mobilieji įrenginiai yra dabartinio gyvenimo dalis, todėl svarbu mokėti juos plačiai pritaikyti ir naudotis.

 

Ieva Lipskienė,

Vyriausioji bibliotekininkė

 


REKLAMA


 

Joniškieti, taip paprasta dar nebuvo!

 

 

Turi savo verslą ar galvoji apie jį? – pradėk nuo idėjos ir spaudos darbų, nes dabar užsakyti kokybiškas vizitines korteles ar skrajutes gali tiesiog internetu. 

 

 

3 lengvi žingsniai iki spaudos užsakymo:

 

1.       Eik į e-spaustuvę www.klik.lt

2.       Pasirink reikiamo gaminio parametrus

3.       Įsikelk savo maketą, užsakyk ir lauk savo siuntinio!

 

Neturi maketo? Nesijaudink. Viską rasi čia. E-spaustuvės dizaineriai pasirūpino lengvai pritaikomais ir profesionaliais dizaino šablonais tavo verslui.

 

E-spaustuvėje KLIK viskas paprasta, o jei turėsi klausimų, visada pagelbėsime telefonu: 8 37 333 000 arba el. paštu info@klik.lt

 

 

Išbandyk: www.klik.lt

 


REKLAMA


 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

 
 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?