2019-01-24, ketvirtadienis, 05:30.     Šiandien Joniškyje saulė teka 08:21, leidžiasi 16:38, dienos ilgumas 8:17.

Briuselyje mero pavaduotoja V.Aleknavičienė patvirtinta „Plarformos“ politikos komiteto nare

2018-03-28, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Briuselyje mero pavaduotoja V.Aleknavičienė patvirtinta „Plarformos“ politikos komiteto nare

Joniškio rajono savivaldybės mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė Briuselyje PLATFORMOS politikos komiteto posėdyje buvo patvirtinta šio komiteto nare, atstovausiančia Lietuvos savivaldybių asociacijai.

 

Šis komitetas susideda iš kiekvienos šalies vietos politikų atstovų, kurie prisideda prie vystomojo bendradarbiavimo programos įgyvendinimo, aptaria finansavimo mechanizmus, prioritetus, pristato geriausius bendradarbiavimo pavyzdžius. Prioritetinės sritys išlieka klimato kaita, švietimas, vandens tiekimas. Šiuo metu projektų konkursai yra skelbiami per ambasadas ir užsienio reikalų ministerijas.

 

Komiteto susitikime buvo diskutuojama apie gyventojų aktyvinimą įsijungti į vystomąjį bendradarbiavimą bei naujus finansavimo mechanizmus. Nuo 2019 metų planuojami projektinių paraiškų konkursai ir per nacionalines agentūras. Lietuvoje tai bus vykdoma per Centrinę projektų valdymo agentūrą.

 

Į šį susitikimą vyko ir savivaldybės administracijos Infrastruktūros skyriaus Viešosios tvarkos poskyrio vedėja Daiva Zikienė kaip specialistė, dalyvavusi vystomojo bendradarbiavimo projekte su Moldova.

 

Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija

 


REKLAMA


 

Taip paprasta dar nebuvo!

 

 

Turi savo verslą ar galvoji apie jį? – pradėk nuo idėjos ir spaudos darbų, nes dabar užsakyti kokybiškas vizitines korteles ar skrajutes gali tiesiog internetu. 

 

 

3 lengvi žingsniai iki spaudos užsakymo:

 

1.       Eik į e-spaustuvę www.klik.lt

2.       Pasirink reikiamo gaminio parametrus

3.       Įsikelk savo maketą, užsakyk ir lauk savo siuntinio!

 

Neturi maketo? Nesijaudink. Viską rasi čia. E-spaustuvės dizaineriai pasirūpino lengvai pritaikomais ir profesionaliais dizaino šablonais tavo verslui.

 

E-spaustuvėje KLIK viskas paprasta, o jei turėsi klausimų, visada pagelbėsime telefonu: 8 37 333 000 arba el. paštu info@klik.lt

 

 

Išbandyk: www.klik.lt

 


REKLAMA


 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

 
 
 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?