2019-03-19, antradienis, 03:56.     Šiandien Joniškyje saulė teka 06:23, leidžiasi 18:28, dienos ilgumas 12:5.

Būkite tas pokytis, kurį patys norite matyti

2018-04-02, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Būkite tas pokytis, kurį patys norite matyti

Kol visą savaitgalį kai kurie žmonės dalinosi savo neigiamu požiūriu apie Žagarę ir jos pasyvius gyventojus, aktyvioji Žagarės bendruomenės dalis intensyviai dirbo (kaip visada) Žagarės miestelio ateities labui. 

 

Keletas sumanių ir rūpestingų Žagarės žmonių paruošė paraišką Atviram jaunimo centrui Žagarėje įkurti. Nuolatiniai skundai jaunimu neduoda jokių apčiuopiamų rezultatų, tačiau jaunimo palaikymas, laiko jiems skyrimas ir tikėjimas jais gali užtikrinti Žagarės ateitį - mūsų ateitį.

 

Jeigu Jūs norite, jog kažkas mokėtų už Jūsų viešąsias paslaugas, kelius, ligonines ir pan., tuomet Jūs turite padėti jaunajai kartai patikėti Žagare, patikėti Lietuva, ir panorėti  „investuoti“ į jų laiką ir ateitį čia – Žagarėje.

 

Atviro jaunimo centro projekto įgyvendinimui reikia Jūsų pagalbos. Yra galimybė gauti nemažą finansavimą, tačiau mes turėsime įdėti ir savo Centro įkūrimui reikalingą indėlį.

 

Jeigu Jūs tikite Žagare ir jos žmonėmis, o svarbiausia čia gyvenančių jaunų žmonių ateitimi, parašykite man asmeninę žinutę arba susisiekite su manimi per „Žagarės balselį“, kad galėtume susitarti dėl bet kokios (finansinės ir ne tik) paramos ir pagalbos.

 

Sarah Mitrikė‎

Gintarės Januševičienės nuotr.
 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

 
 
 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai