2019-06-16, sekmadienis, 14:14.     Šiandien Joniškyje saulė teka 04:41, leidžiasi 21:55, dienos ilgumas 17:14.

Dėl žmogaus palaikų gabenimo patologinės anatomijos tyrimams ar teismo medicinos ekspertizėms ir tyrimams

2019-01-03, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Dėl žmogaus palaikų gabenimo patologinės anatomijos tyrimams ar teismo medicinos ekspertizėms ir tyrimams

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos žmonių palaikų laidojimo įstatymo 22 straipsnio 3 dalimi ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2008 m. kovo 5 d. nutarimo Nr. 197 „Dėl įgaliojimų suteikimo įgyvendinant Lietuvos Respublikos žmonių palaikų laidojimo įstatymą ir Susitarimą dėl mirusiųjų kūnų pervežimo“ 4.3 papunkčiu, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos ir Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos 2018 m. vasario 8 d. įsakymu Nr. V-157/1V-118 patvirtintas Žmogaus palaikų gabenimo patologinės anatomijos tyrimams ar teismo medicinos ekspertizėms ir tyrimams tvarkos aprašas (toliau − Aprašas).

 

Aprašas nustato žmogaus palaikų gabenimo patologinės anatomijos tyrimams ar žmogaus palaikų gabenimo teismo medicinos ekspertizėms ir tyrimams tvarką.

 

Lietuvos Respublikos žmogaus mirties nustatymo ir kritinių būklių įstatymo nustatyta tvarka konstatavus mirties faktą, žmogaus palaikus patologinės anatomijos tyrimams ar teismo medicinos ekspertizėms ir tyrimams gabena savivaldybės, kurios teritorijoje buvo nustatytas asmens mirties faktas, atrinktas laidojimo paslaugų teikėjas.

 

Joniškio rajono savivaldybėje mirusių (žuvusių) žmonių palaikų pervežimo ir palaikų laikino saugojimo paslaugas teikia G. Petrėno individuali įmonė, esanti adresu Latvių g. 13, Joniškis,  tel. (8 426) 51 043, mob. tel. (8 620) 62 251.

 

Joniškio rajono savivaldybė savo biudžeto lėšomis apmoka tik už vienišų asmenų, neturinčių artimųjų, arba nenustatytos tapatybės palaikų gabenimą patologinės anatomijos tyrimams ar teismo medicinos ekspertizėms ir tyrimams, laikiną laikymą (saugojimą).

 

Infrastruktūros skyriaus

Viešosios tvarkos poskyrio informacija

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai