2018-11-14, trečiadienis, 17:34.     Šiandien Joniškyje saulė teka 07:48, leidžiasi 16:16, dienos ilgumas 8:28.

„Delikatesas“ grįžta į pergalių kelią: Š. Beniušis surengė dar vieną galingą pasirodymą

2018-10-27, paskelbė Dienos NAUJIENOS

Joniškio „Delikatesą“ (2-4) sustiprinęs ir praėjusios savaitės MVP tapęs Šarūnas Beniušis toliau yra nesustabdoma jėga NKL čempionate. Puolėjas pataikė 9/11 dvitaškių ir įsirašė 31 naudingumo balą, o jo vedamas „Delikatesas“ savo aikštėje 101:75 (35:20, 30:17, 17:19, 19:19) pratęsė Molėtų „Ežerūno“ (0-7) pralaimėjimų seriją iki septynių iš eilės.

Š. Beniušis per 27 minutes dar pridėjo 6/9 baudų ir iš viso pelnė 24 taškus, atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas ir 2 kartus prasižengė. Per tris mačus NKL jis yra surinkęs 62 taškus ir 93 naudingumo balus.

Rytis Biliartas nugalėtojams sugriebė 13 kamuolių, o tai daugiau nei pusė, kiek pavyko atkovoti „Ežerūnui“ – 22 atkovoti kamuoliai.

Namuose dominavęs „Delikatesas“ dar per pirmąją mačo pusę surinko 65 taškus, kai svečiai savo sąskaitoje turėjo 37. Joniškio ekipa pataikė 71 proc. dvitaškių (27/38), o Molėtų komanda realizavo 39 proc. metimų iš vidutinio nuotolio (14/36).

„Delikatesas“: Šarūnas Beniušis 24 (9/11 metimai), Giedrius Stankevičius 21 (5/7 trit.), Rytis Pipiras 16 (6 atk. kam., 6 rez. perd.)

„Ežerūnas“: Jonas Zakas 19 (7/14 metimai), Remigijus Sugintas 12 (5/13 metimai), Mantvydas Staniulis 10.

NKL inf.

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Jei šiandien vyktų rinkimai į Joniškio rajono tarybą, kuriai politinei jėgai atiduotumėte pirmenybę