2019-06-16, sekmadienis, 13:48.     Šiandien Joniškyje saulė teka 04:41, leidžiasi 21:55, dienos ilgumas 17:14.

Donorų gretos plečiasi

2018-12-29, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Donorų gretos plečiasi

Artėjant Šv. Kalėdoms, tradiciškai Skaistgirio moterų draugija ,,Versmė", vadovaujama Vidos Urbonienės, organizavo Donorų dieną. Tai ketvirtoji Donorų diena šiais metais sukvietusi net 38 altruistus kilniai misijai. Nacionalinio kraujo donorystės centro medikų komandai atlikus tyrimus, kraujas paimtas iš 34 donorų. Kaskart gausėjantį donorų skaičių šį kartą papildė gražus būrelis altruistų iš Žagarės. Kaip visada aktyvūs Skaistgirio gimnazijos bendruomenės, Skaistgirio, Alsių žemės ūkio bendrovių dirbantieji. Ypač džiugu, kad net aštuoni žmonės atvyko kraujo duoti pirmą kartą. Jie nuo šiol papildys gausią donorų šeimą.

 

Su donorais buvo kalbama ne tik apie donorystės svarbą, bet ir apie eismo saugumą keliuose. Buvo raginama nepamiršti šviesą atspindinčių priemonių einant iš namų tamsiu paros metu. Būti budriems ne tik savo atžvilgiu, bet ir aplinkinių. Skaistgirio moterų draugija ,,Versmė" dalyvaujanti respublikiniame projekte ,,Eismo saugumas bendruomenėse" kas kart donorams dovanoja šviesą atspindinčių priemonių, literatūros kaip saugiai elgtis kelyje. Ir šį kartą neturintiems atšvaitų ar liemenių, jie buvo dovanojami.

 

Pasak Donorų dienų organizatorių, per aštuoniolika metų išaugo donorų gretos. Malonu, kad kaskart ateina vis naujų donorų. Moksleiviai čia pradėję donorystės kelią, jo nepamiršta ir išvykę mokytis, dirbti kitur. Baigiantis metams norisi padėkoti visiems donorams už neatlygintiną dovaną sergantiesiems, jų darbdaviams už supratingumą leidžiant trumpam palikti darbo vietą, kultūros darbuotojams už bendradarbiavimą suteikiant patalpas Donorų dienų organizavimui ir palinkėti gražaus bendradarbiavimo ir supratingumo vieni kitų atžvilgiu. Pasėtas gerumo daigas išaugo ir jau augina daigelius. Tad puoselėkime juos, kad altruizmas neišnyktų ir ateinančiais metais,- sakė Donorų dienas organizuojančios moterų draugijos moterys.

 

Medikų brigada sulaukė net 38 donorų.

 

Lijana Degimienė neabejinga saugiam eismui

 

Šios priemonės skirtos užtikrinti eismo saugumą kelyje išdalintos donorams

 

Vida Urbonienė

Autorės nuotr.

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai