2019-03-23, šeštadienis, 16:51.     Šiandien Joniškyje saulė teka 06:12, leidžiasi 18:36, dienos ilgumas 12:23.

Dovana joniškiečiams – nemokamos sekmadieninės mankštos

2018-05-22, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Dovana joniškiečiams – nemokamos sekmadieninės mankštos

Kai užpernai Lina Budrienė pakvietė joniškiečius šeštadieniais į nemokamą mankštą gryname ore, tikrai nesitikėjo, kad ši mėnesio trukmės mankšta įstrigs miestiečiams į širdis ir jau po nepilnų poros metų jie sakys, kad pasiilgę tų mankštų. O kadangi Lina Budrienė didelė Joniškio patriotė  ir nelinkusi pro ausis negirdomis praleisti joniškiečių norų, sėdo prie stalo, sukūrė projektą, gavo savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus finansavimą ir šiemet jau antrą kartą sukvietė miesto gyventojus pasimankštinti gryname ore.

 

Nuo šiol kiekvieną sekmadienį 10 val. Joniškio kultūros centro estradoje nemokamos mankštos kvies joniškiečius ir miesto svečius gryname ore nuotaikingos muzikos fone stiprinti savo sveikatą. Šią Linos Budrienės ir savivaldybės Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus dovaną joniškiečiai, galima sakyti, priėmė su entuziasmu – juk dar tik prasidėjo šios mankštos, dar ir garsas apie jas plačiai po Joniškį nepasklido, o į užsiėmimus jau virš pusšimčio  joniškiečių susirinko.   

 

– Smagu matyti, kad į antrąjį užsiėmimą atėjo naujų veidų, jei ateityje susirinks dar daugiau, bus visai šaunu, – sako Lina Budrienė. Ir čia pat priduria: – Kai kam atrodo, kad Joniškis – mažas miestelis ir nieko įdomaus čia nevyksta. Bet tai netiesa. Reikia patiems išsijudinti, o tada ir nuotaika atsiras, ir ūpas sukils kažką nuveikti.

 

Abejojančių ar perdėtai besikuklinančių padrąsinimui galime pasakyti, kad nieko  sudėtingo tose mankštose nėra. Pratimai parinkti universalūs – tinkantys mažam ir dideliam,  jaunam ir pagyvenusiam. O štai gera nuotaika ir sveikatos pliūpsnis – garantuotas!

 

Kazimieras Šatas

Joniskio Sk Avantiura Plius nuotr.

 

 

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai