2019-02-22, penktadienis, 16:34.     Šiandien Joniškyje saulė teka 07:24, leidžiasi 17:38, dienos ilgumas 10:14.

Du broliai iškovojo tėvų brolių dvynių taures

2018-01-31, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Du broliai iškovojo tėvų brolių dvynių taures

Praėjusį savaitgalį tradicinėse tarptautinėse 32-ose kraštiečių ir 29-ose brolių dvynių Romualdo ir Vinco Franckaičių stalo teniso taurės varžybose dėl apdovanojimų varžėsi 32 dalyviai iš Airijos, Kauno, Vilniaus, Mažeikių, Šiaulių, Akmenės, Žagarės ir Joniškio. Jose daugiausia apdovanojimų, net 12 iš 18 pelnė besitreniruojantys čia vietoje ar svetur mūsų krašto atstovai.

 

Labiausiai savo pasiekimu - iškovotu aukso medaliu vyrų dvejetų rungtyje džiaugėsi buvęs mūsų sporto mokyklos treneris Mantas Franckaitis, kuris jau nuo 2005 m. dirba ir gyvena Airijoje. Jis atvyko pasveikinti savo tėtį Romualdą ir dėdę Vincą su gražiu jubiliejumi. Mantas šame turnyre kartu su savo jaunesniuoju broliu Romualdu AL žaidėju iškovojo pirmąją vietą finalinėje dvikovoje (3:0) įveikę mažeikiškio Kazimiero Ramanausko ir Jono Dvariškio iš Akmenės duetą. Šioje rungtyje trečios vietos siekė ir nugalėtojų tėtis Romualdas, žaidęs poroje su savo auklėtiniu moksleiviu Deivydu Žvingila, tačiau Juliaus Rimkevičiaus ir Večiaslavo Chakimovo duetas buvo stipresnis.

 

Moterų-mišrių dvejeto rungtyje nugalėtojų laurus pelnė mūsų žvaigždutė Simona Rimkevičiūtė, žaidusi poroje su Vilija Razgūniene (Mažeikiai). Jos finale rezultatu 3:1 „sumušė“ vyresnės sesės Justinos, žaidusios kartu su Virginija Šakiene (Mažeikiai) dvejetą. Trečią vietą iškovojo „Saulės“ moksleivių pora Rugilė Ulpytė ir Rusnė Paulauskaitė.

 

Vyrų grupėje asmeninių varžybų finale mūsų lyderiui Romualdui Franckaičiui jnr. pritrūko sportinės laimės kovojant su kauniečiu studentu Gintautu Adomaičiu. Paskutiniame lemiamame penktame sete, įtemptoje dvikovoje mūsiškis pirmaudamas 13:12  prarado tris taškus iš eilės ir pralaimėjo 13:15. Į III-iąją vietą įsiveržė sporto centro atstovas Marijus Jučinskas, kuris nugalėjo labiau patyrusį savo treniruočių partnerį Povilą Rimkevičių.

 

Moterų grupėje lyderė buvo LSA studentė Justina Rimkevičiūtė, kuri šį kartą įveikė visas varžoves ir prizininkėmis tapusias savo mąžąją sesutę Simoną ir viešnią Viliją Razgūnienę.

 

Nugalėtojams ir prizininkams buvo įteiktos spindinčios taurės, medaliai, prizai ir diplomai.

 

Nuotraukoje: varžybų dalyviai

 

Nuotraukoje (iš kairės): Vincas Franckaitis, Mantas Franckaitis, Romualdas Franckaitis (jaun.), Romualdas Franckaitis

 

Nuotraukoje (iš kairės): Vincas Franckaitis Simona Rimkevičiūtė, Mantas Franckaitis, Marijus Jučinskas, Romualdas Franckaitis (jaun.), Romualdas Franckaitis

 

Nuotraukoje (iš kairės): Vincas Franckaitis, Justina Rimkevičiūtė, Romualdas Franckaitis

 

Joniškio sporto centro inf. ir nuotr.

 


REKLAMA


 

Jautiena, aviena ir ėriena – į namus pristatome nemokamai

 

   

 

Parduodu šviežią avieną (3 eur/kg) ir ėrieną (5 eur/kg). Skerdiena su kaulu. Avies skerdiena – 17-28 kg, ėrienos – iki 15 kg. Taip pat parduodu jautienos skerdieną:  file – 17 eur/kg,  kumpis ir nugarinė – 5,50 eur/kg, mentė  ir sprandinė – 5 eur/kg, šonkauliukai pjaustyti juostomis – 3,20 eur/kg.  Galimas smulkinimas pagal susitarimą.

Skerdiena parduodama kavinėms, barams, prekyvietėms ir privatiems asmenims. Pristatome.

Avys skerdžiamos užsisakius. Tel. 8 645 31011

 


REKLAMA


 

 

Metalo gaminiai buičiai, ūkiui ir pramonei

 

 

 

Gaminame metalines duris, stilingas malkų laikykles, šašlykines, šėryklas, kepsnines ir rūkyklas, laiptų turėklus, namų ir gatvių pavadinimus, trafaretines sienas, malkų skaldykles ir kitus gaminius.

Atliekame metalo dažymo, cinkavimo, virinimo, programinio lakštų lankstymo ir karpymo darbus.

Su įmonės gaminiais galima susipažinti čia.

TEL. KONTAKTUI +370 603 21464

 


REKLAMA


 

SVERIAME JŪSŲ KIEME

 

 

Parduodame baltarusiškus durpių briketus, plautą akmens anglį, beržo pjuvenų briketus, medžio granules. Atvežame. Sveriame Jūsų kieme. Taip pat parduodame malkas: rąsteliais, kaladėmis, skaldytas – uosinės, ąžuolinės, beržinės, alksninės, juodalksnio, mišrios. Kaina nuo 19 eurų. Atvežame.

 

 

Užsakymai priimami tel. +370 679 08900, +370 672 77720

 


REKLAMA


 

 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 
 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?