2018-10-21, sekmadienis, 02:49.     Šiandien Joniškyje saulė teka 08:00, leidžiasi 18:04, dienos ilgumas 10:4.

Du joniškiečiai – Pabaltijo čempionai

2018-07-27, paskelbė Dienos NAUJIENOS

Jelgavoje (Latvijos respublika) vyko Baltijos šalių jaunimo ir jaunučių komandinis lengvosios atletikos čempionatas. Lietuvos rinktinės sudėtyje dalyvavo trys joniškiečiai: Evaldas Šidlauskas, Martynas Šliarpas, abu treniruoja lengvosios atletikos treneris Petras Veikalas.

Agnė Jonkutė (buvusi Joniškio sporto centro auklėtinė) dabar sportuoja Vilniuje, Lietuvos olimpiniame sporto centre, dalyvavo disko metimo rungtyje, treneriai Jurdanas Radžius ir Ruslanas Prokopenko.

Jaunučių grupėje Evaldas Šidlauskas peršoko į aukštį 187 cm. (asmeninis rekordas) ir tapo Pabaltijo čempionu. Martynas Šliarpas įveikė 175 cm ( pakartotas asmeninis rezultatas ) - ketvirta vieta. Jaunimo grupėje Agnė Jonkutė diską numetė 48.16 m. ir tapo čempionato nugalėtoja.

Deivydo Vištaičio inf. ir nuotr.

APLINKOS TVARKYMO DARBAI JONIŠKYJE IR RADVILIŠKYJE

Avarinių, pavojingų medžių pjovimas. Medžių prie elektros linijų ir virš stogų pjovimas.

Krūmų kirtimas. Gyvatvorių karpymas. Pastatų - pašiūrių griovimas. Aplinkos ir kiemų tvarkymas.

Vejos sėjimas, sklypų lyginimas ir juodžemio atvežimas. Vejos ir žolės pjovimas.

Atliekų (statybinių, medžio šakų ir kt.) išvežimas.

Kainos nuo 30€

Tel. 864773298

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Jei šiandien vyktų rinkimai į Joniškio rajono tarybą, kuriai politinei jėgai atiduotumėte pirmenybę