2018-11-17, šeštadienis, 04:41.     Šiandien Joniškyje saulė teka 07:53, leidžiasi 16:11, dienos ilgumas 8:17.

Dvidešimt devintas stalo teniso turnyras „Sidabros“ taurei laimėti

2018-09-11, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Dvidešimt devintas stalo teniso turnyras „Sidabros“ taurei laimėti

Jau XXIX-tą kartą nuo pat 1990 m. Joniškyje vyksta kasmetiniai masiniai stalo teniso turnyrai „Sidabros“  taurėms laimėti., kuriose dalyvauja įžymūs Lietuvos ir užsienio šalių mažosios raketės meistrai  Šį kartą turnyre svečiavosi ir jame žaidė daugkartinė Latvijos čempionė, o dabar dar ir Latvijos stalo teniso federacijos prezidentė Ina Jozepsonė. Iš viso šiame turnyre žaidė 49 vyrai ir 22 moterys iš Latvijos, Rusijos ir Lietuvos. Vieni kitus plojimais pasveikinę su atkurtos valstybės 100-mečiu varžybų dalyviai stojo rungtyniauti prie stalų kovai dėl garbingų šventinių apdovanojimų.

 

Komandinėse varžybose vyrų grupėje tarp 11 komandų šauniai pasirodė Joniškio „Sidabros“ komanda, kurios garbę gynė Romualdas Franckaitis, Ričardas Indrišiūnas ir Marijus Jučinskas, kurie iškovojo III-iąją vietą. Jie savo pogrupyje buvo pirmi pelnę visas keturias pergales. Po to pusfinalyje pralaimėjo Panevėžio „Fuksui“ ir paskui dvikovoje dėl III-ios vietos nugalėję Mažeikių vyrų komandą  rezultatu 3:1 tapo bronzos medalių savininkais. Na, o nugalėtojais tapo svečiai iš Karaliaučiaus įveikę panevėžiečius pasekme 3:0.

 

Moterų grupėje tarp 7 komandų niekas neprilygo Klaipėdos VSTA rinktinei ir ji tapo turnyro nugalėtoja. II-oje vietoje liko Latvijos Jekabpilso miesto komanda, o III-ioje Akmenės „Mažoji raketė“ atstovės. Nedaug trūko iki prizininkų laiptelio ir mūsų rajono sporto klubo „Sidabra“ komandai (Justina Rimkevičiūtė, Simona Rimkevičiūtė ir Rugilė Ulpytė), bet patyrus tris pralaimėjimus beliko džiaugtis ir IV-tąja vieta.

 

Asmeninėse varžybose Rusijos atstovai Vasilij Skalenko ir Georgij Rubinštein užėmė pirmas dvi vietas, o į  trečiąją įsiveržė panevėžietis Mindaugas Steponkus įveikęs rygietį Gintą Eichmanį. Na, o moterų tarpe dvi klaipėdietės Auksė Rasimavičienė ir Andželika Petrauskienė pasipuošė aukso ir sidabro medaliais. Bronzos medalio siekė ir mūsų Justina Rimkevičiūtė, bet deja lemiamoje dvikovoje jai teko pripažinti viešnios Inos Jozepsonės pranašumą, kuri laimėjo 3:0 (4;6;5).

 

Turnyro III-ios vietos prizininkai (iš kairės): Romualdas Franckaitis, Marijus Jučinskas, Ričardas Indrišiūnas, ir treneris R. Franckaitis.

 

(Iš kairės): V. Franckaitis, A. Petrauskienė, A. Rasimavičienė, I. Jozepsonė, R. Franckaitis ir priekyje jauniausia turnyro dalyvė Aistrė Barišauskaitė.

 

Joniškio sporto centro inf. ir nuotr.

 


REKLAMA


 

 

 

Avarinių, pavojingų medžių pjovimas. Medžių prie elektros linijų ir virš stogų pjovimas.

Krūmų kirtimas. Gyvatvorių karpymas. Pastatų - pašiūrių griovimas. Aplinkos ir kiemų tvarkymas.

Vejos sėjimas, sklypų lyginimas ir juodžemio atvežimas. Vejos ir žolės pjovimas.

Atliekų (statybinių, medžio šakų ir kt.) išvežimas.

Kainos nuo 30€

Tel. 864773298

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Jei šiandien vyktų rinkimai į Joniškio rajono tarybą, kuriai politinei jėgai atiduotumėte pirmenybę