2019-01-24, ketvirtadienis, 04:47.     Šiandien Joniškyje saulė teka 08:21, leidžiasi 16:38, dienos ilgumas 8:17.

Džiaugsmų ir rūpesčių pynė Stupurų kaimo bendruomenės susirinkime

2018-04-25, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Džiaugsmų ir rūpesčių pynė Stupurų kaimo bendruomenės susirinkime

Praėjusį šeštadienį Stupurų kaimo bendruomenės nariai rinkosi į visuotinį ataskaitinį susirinkimą. Nors tą dieną šalyje vyko švaros akcija Darom 2018, tačiau stupuriškai nusprendė šiais metais švarinti ir gražinti aplinką visus metus. Kovo mėnesį pradėję įgyvendinti projektą „Ekonominės veiklos skatinimas Stupurų kaimo bendruomenėje“, savanoriai tvarkė bendruomenės namus bei aplinką, todėl susirinkę balandžio 21 d. galėjo pasidžiaugti jaukia, tvarkinga patalpa.

 

Stupuriškių pasveikinti atvyko LR Seimo narys A. Gumuliauskas, o susirinkimą nuotaikingai pradėjo Stupurų kaimo ansamblis. Įsikūręs pačių stupuriškių iniciatyva ansamblis noriai renkasi į repeticijas ir savo repertuarą vis papildo naujomis dainomis. Tądien skambėjo ne tik lietuvių liaudies melodijos, romansai, bet ir dainos pagal poeto P. Širvio eiles.

 

Stupurų kaimo bendruomenės pirmininkė Lina Vyšniauskaitė pateikė 2017 metų bendruomenės finansinę ir veiklos ataskaitą, kuriai buvo vienbalsiai pritarta. Nuveiktų darbų ir veiklų sąrašas išties nemažas. Įgyvendinti du projektai, suorganizuotos šventės, seminarai, išvykta aplankyti ir pasisemti patirties iš kaimyninių bendruomenių, dalyvauta rajoniniuose renginiuose ir akcijose. Šiuo metu pradėtas įgyvendinti ir naujas, į ekonominę veiklą orientuotas  “ Ekonominės veiklos skatinimas Stupurų kaimo bendruomenėje“ projektas, kurio metu jau pastatytas kuro katilas, įsigytos ir sumontuotos lauko apsauginės žaliuzės langams. Dar laukia siuvimo įrenginių pirkimas, mokymai. Taigi bendruomenės veikla po truputį krypsta į verslumą. Tikimasi, kad nauja siuvykla pritrauks norinčių išmokti siūti gretas.

 

Gegužės mėnesį Stupurų kaimo bendruomenė pakvies visus dalyvauti psichologės A. Sakalienės paskaitoje, kuri yra projekto „Sveika siela - sveikas žmogus“ dalis.

 

Susirinkimo metu buvo ne tik pasidžiaugta nuveiktais darbais, bet ir pasidalinta rūpesčiais, problemomis. Stupurų kaimo seniūnaitė L. Česnauskienė paragino gyventojus aktyviau reaguoti į kaimo problemas ir jas tiesiogiai perduoti jai. Tokiu būdu bus informuojama ir seniūnija bei ieškoma bendro, visiems tinkamo sprendimo. Žinoma, gyventojams didžiausią rūpestį kelia duobėti ir netvarkingi kaimo keliai. Tačiau 2018 metų Joniškio rajono biudžete numatyta didesnė dalis lėšų kaimo keliams. Gyventojai tikisi, kad pažadai bus ištesėti.

 

Diskusijų metu bendruomenės narė J. Petrauskienė pateikė informaciją apie įvykusį Joniškio rajono kaimo bendruomenių sąjungos visuotinį susirinkimą. Paragino visus aktyviau dalyvauti bendruomeninėje veikloje. Žodį tarė ir Joniškio rajono savivaldybės J. Avyžiaus viešosios bibliotekos darbuotoja Vilma Bučienė. Ji ragino susirinkusius nepamiršti knygos ir dažniau lankytis bibliotekoje.

 

Po susirinkimo nariai dar smagiai šnekučiavosi prie arbatos puodelio ir kūrė ateities planus.

 

Stupurų kaimo bendruomenės informacija

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

 

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?