2019-01-24, ketvirtadienis, 04:41.     Šiandien Joniškyje saulė teka 08:21, leidžiasi 16:38, dienos ilgumas 8:17.

Europos diena su darželinukais

2018-05-12, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Europos diena su darželinukais

Bariūnų vaikų darželyje vyko rytmetys „Eurofiesta Bariūnuose“, skirtas Europos dienai paminėti. Bibliotekininkė Erika Vasiliauskaitė-Rašimienė su vaikais sumanė kepti „belgiškus“ vaflius ir taip atšvęsti Europos gimtadienį. Susipažinę su recepto ingredientais, mažieji kulinarai kibo į darbus – svėrė birius produktus, maišė juos, pylė įvairius skysčius, plakė tešlą.

 

Paskui visi pridėjo savo meilės, geros nuotaikos ir kitokių saldžiųjų prieskonių. Kai tešla pabrinko, prasidėjo kepimo ir stebėjimo procesas, o nosytės vis uodė ir uodė gardų kvapą. Na o pačioje pabaigoje liko skanauti vaflius su mėlynių ir aviečių džemu. Šypsenos ir pasididžiavimas spindėjo vaikų akyse.

 

Po smaguriavimų bibliotekininkė pakvietė vaikus į pagalbą - reikėjo sudėlioti Europos žemėlapį. Šis darbas buvo įveiktas greitai. Kas mokėjo paskaitė ir paskaičiavo, kiti pasižvalgė kaip atrodo Europa.

 

Iškeliavę į lauką mažieji darželinukai gavo po geltoną balioną ir vėliavėlę. Linksmi ir krykštaudami atšventėme Europos gimtadienį.

 

Erika Vasiliauskaitė-Rašimienė

Bariūnų filialo vyresn. bibliotekininkė

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?