2019-05-20, pirmadienis, 13:43.     Šiandien Joniškyje saulė teka 05:04, leidžiasi 21:24, dienos ilgumas 16:20.

Gasčiūnų mokykloje – bulviakasis

2018-06-02, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Gasčiūnų mokykloje – bulviakasis

Gegužės 30-oji – baigiamoji Gasčiūnų pagrindinės mokyklos trečiokų projekto ,,Ir bulvės vėl žydės...“ diena. Projekto, kuris suvienijo, suteikė žinių, įdomių patirčių, pradžiugino, nustebino...

 

Prasidėjo jis kovo mėnesį, pasodinus ant palangės bulves. Tik šio projekto dėka apsilankėme Vilniaus botanikos sode. Veikla integruota į pasaulio pažinimo, lietuvių kalbos, dailės pamokas. Ir štai – bulviakasis gali būti... gegužės mėnesį! Kaip buvo smalsu sužinoti, kiek užderėjo bulvių! Šventiniu džiaugsmu norėjome pasidalinti ir su mamytėmis.

 

Mokyklos direktorė įteikė diplomus visiems ekologinio konkurso ,,Mano žalioji palangė“ mokinių komandos - laureatės dalyviams. Netikėtai pro duris klasėn įžengusi Bulvytė Šeimininkė pakvietė visus prie laužo paskanauti iškeptų užaugintųjų bulvių (pagal ypatingą receptą!). Tiesa, prieš tai patikrino mūsų sumanumą mįslių konkurse. Pasisotinę, pažaidę išskubėjome pagal Bulvytės planą lobio ieškoti. Jis buvo gaivus ir labai tiko karštai dienai – visas maišas ledų! Grįžome puikios nuotaikos ir su ketinimu kitais mokslo metais vėl sugalvoti ką nors įdomaus.

 

Gasčiūnų mokyklos trečiokai ir jų mokytoja Daiva

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai