2019-01-24, ketvirtadienis, 04:40.     Šiandien Joniškyje saulė teka 08:21, leidžiasi 16:38, dienos ilgumas 8:17.

Gasčiūnuose smagiai atšvęstos Užgavėnės!

2018-02-13, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Gasčiūnuose smagiai atšvęstos Užgavėnės!

Gasčiūnų amatų centre vyko Užgavėnių šventė! Susirinkusieji galėjo skanauti įvairiausių rūšių blynų, įmantriausių arbatos rūšių. Žaidimai, Lašininio ir Kanapinio varžytuvės, šokiai pokiai, gyva muzika ir gera nuotaika neleido sušalti nė vienam! 

 

Į renginį susirinko atstovai kone iš viso rajono. Užgavėnių stalus padengė Mekių kaimo bendruomenės Vaikų dienos centras, Stupurų, Beržininkų, Maldenių kaimų bendruomenės, asociacija „Pošupių kaimo bendruomenė“ ir Joniškio literatų klubas „Audruvė“. Nuobodžiauti neleido Gasčiūnų kaimo bendruomenės teatras „Kitaip“, Šiaulių Dainų muzikos mokyklos jaunimo folkloro ansamblis „Vieversėlis“ ir  Plikiškių kaimo kapela (vadovas G.Stubaila). 

 

Skaniausiu Užgavėnių patiekalu išrinkti Beržininkų kaimo bendruomenės blynai su kumpeliu, gražiausiu Užgavėnių stalu pripažintas Stupurų kaimo bendruomenės stalas, o gražiausiomis kaukėmis tituluotos  net  trys. Tačiau jos buvo tokios šaunios, kad komisija iki galo taip ir neišsiaiškino, kas po jomis slepiasi. Atspėta tik viena kaukė – po ja slėpėsi Emilija Kvedarienė, o štai arklio ir čigoniukės kaukės taip ir liko Užgavėnių paslaptimi.

 

Renginio organizatoriai – asociacija „Gasčiūnų kaimo bendruomenė“  ir Joniškio istorijos ir kultūros muziejus. Renginį vedė Gediminas Andrašiūnas.

 

Šventėje dalyvavo ir Joniškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai, kurie pamokė ir patarė šventės dalyviams, kaip saugiai šildyti gyvenamuosius būstus, ką daryti kilus gaisrui ir kaip jo išvengti. Labiausiai persirengėliai domėjosi dūmų davikliais: kur ir už kiek šiuos prietaisus galima įsigyti, kokiose gyvenamosiose patalpose įrengti, kaip prižiūrėti. Pareigūnai atsakė į visus jiems užduotus klausimus, išdalino 100 lankstinukų „Šildykime namus saugiai“.  Už naudingus patarimus čigonės pareigūnams išbūrė, kad rajone nekils gaisrų, gardžiais blynais pavaišino, trankiais šokiais pašokdino.

 

manojoniskis inf.

Joniškio istorijos ir kultūros muziejaus nuotr.

 


REKLAMA


 

Ispaniški vytinti kumpiai tiesiai į namus

 

 

Ispaniški vytinti kumpiai laikomi kulinariniu paveldu ir Lietuvoje, tai ne tik skanus delikatesas ant pietų stalo, bet ir puikiai pritaikyta dovana. Dėl savo išskirtinės kokybės, juos yra pamėgę ir mūsų nuolatiniai pirkėjai. Kumpis tiesiog tirpsta burnoje, dėl švelnios tekstūros ir intensyvaus skonio. Mūsų siūlomas sertifikuotas ispaniškas kumpis yra natūraliai brandinamas. Naudojami gamtos ištekliai: kalnų oras, natūrali drėgmė ir kumpiui tinkamiausia temperatūra. Todėl pagrindinis mūsų tikslas yra supažindinti su išskirtinio skonio kokybe. Siūlome dvejas kumpių rūšis, taip pat vakumuotą iškaulėtą galinės kojos kumpį ir „Chorizo dešras”.

 

 

*Siūlomos kumpių rūšys:


Priekinės kojos mentė "Paletilla Bodega" – 1 kg/ 11,5 €, vytinimo laikas 9-12 mėn.
Galiojimo laikas 12 mėn. Svoriai nuo 4,5 kg iki 5,5 kg. 

Galinės kojos kumpis "Jamon Gran Reserva" –  1 kg/ 15 €, vytinimo laikas 18-24 mėn. 
Galiojimo laikas 12 mėn. Svoriai nuo 6,5 kg iki 8 kg

Stovas ir pjaustymo peilis ( komplektas) – 14 €

 

 

*VILNIUJE vytinto kumpio pristatymas į namus NEMOKAMAS!
*Prekių atsiėmimo adresas: 
Vytenio g. 50, Vilnius. Dirbame iki 18 val. 
*Į kitus miestus siunčiame NEMOKAMAI kurjeriu, prekės pristatomos per 1-2 d.d. *Galimybė atsiskaityti už prekes kurjeriui grynaisiais atsiimant prekes.

Daugiau informacijos:  +370 607 88 656
El.paštas: 
info@seranas.lt

Mūsų elektroninė parduotuvė: WWW.SERANAS.LT

Sekite naujienas: www.facebook.com/seranas.lt

 


REKLAMA


 

SVERIAME JŪSŲ KIEME

 

 

Parduodame baltarusiškus durpių briketus, plautą akmens anglį, beržo pjuvenų briketus, medžio granules. Atvežame. Sveriame Jūsų kieme. Taip pat parduodame malkas: rąsteliais, kaladėmis, skaldytas – uosinės, ąžuolinės, beržinės, alksninės, juodalksnio, mišrios. Kaina nuo 19 eurų. Atvežame.

 

 

 

Užsakymai priimami tel. +370 679 08900, +370 672 77720

 


REKLAMA


 

 Joniškio projektuotojai siūlo kokybiškas ir nebrangias paslaugas

 

 

         Projektiniai pasiūlymai

 

  •          Techninės sąlygos ir  specialieji reikalavimai

 

  •          Visų kategorijų statinių projektavimas

 

  •          Statybą leidžiantys dokumentai

 

  •          Statinių statybos techninė priežiūra

 

  •          Statinių kadastriniai matavimai

 

  •          Žemės sklypų kadastriniai matavimai ir kontrolinės geodezinės nuotraukos

 

  •          Nebaigtų statyti  statinių registravimo procedūros

 

  •          Statinio statybos užbaigimo procedūros

 

Kainos sutartinės

 

Kreiptis Darbininkų g. 1, Joniškis

Telefonas (8 426) 52 245, mob. 8 686 40 786, 8 61 111 613

El. paštas joniskioprojektuotojai@gmail.com

 


REKLAMA


 

Granuliniai 12-75kw katilai su 5 metų garantija

 

 

 

Katilų gamintojas siūlo pilnai paruoštus naudojimui granulinių katilų komplektus, kuriuose naudojamas novatoriškas visiškai špyžinis degiklis Batory, užtikrinantis  ilgaamžišką veikimą. Šiame degiklyje galima deginti granules, sijotą anglį (frakcija iki 35mm) ir grūdus. Degiklio, katilo ir kitų būtinų sudedamų dalių veikimą kontroliuoja lietuviškas valdiklis Titanic.

 

Pasirinktinai galite įsigyti kambario temperatūros programatorių Pilot-G, kuriuo galėsite valdyti katilą nuotoliniu būdu. Esant poreikiui galite pasirinkti didesnį bunkerį. Katile galima deginti malkas, anglis ar briketes. Malkos dedamos ant grotelių, kurių konstrukciją jūs galite pasirinkti – špyžinę, špyžinę kombinuotą su vandens kontūro vamzdžiais  arba tik vandens kontūro vamzdžių.

 

Granulinis katilas Mocek turi keturis dūmų virtimus, dėl to šio katilo naudingo veiksmo koeficientas yra 87%. Visas katilo vidus pagamintas iš sertifikuotų 6mm storio karščiui atsparių metalo lakštų.
.

Privalumai:

*Paprasta priežiūra
*Komplektuojama su valdikliu ir ventiliatoriumi
*Degiklis ir šnekas yra špyžiniai
*Keturi dūmų virtimai
*Automatiškai gali deginti granules, anglį, grūdus
*Didelis naudingo veiksmo koeficientas
*5 metų garantija
*Tyliaeigė šneko pavara

Papildomos konsultacijos: +37067382003

Užsakymai: +37062029751

Internetinė svetainė www.mocek.lt

 

 

 

      

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?