2019-04-23, antradienis, 05:51.     Šiandien Joniškyje saulė teka 05:57, leidžiasi 20:35, dienos ilgumas 14:38.

Geri pavyzdžiai užkrečia: žagariečiai nori didesnės tvarkos prie kapinių

2018-09-13, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Geri pavyzdžiai užkrečia: žagariečiai nori didesnės tvarkos prie kapinių

Geri pavyzdžiai dažnai priverčia atsigręžti į save, skatina diskutuoti ir ieškoti išeičių iš esamos situacijos. Socialiniame tinkle facebook pasirodžius informacijai apie pavyzdingą tvarką vienose Dzūkijos kapinėse žagariečiai ėmė diskutuoti apie padėtį Žagarės miesto kapinėse.

 

Atskaitos tašku šioje diskusijoje tapo minėtų Dzūkijos kapinių tvarka: ant stendo kabantys laistytuvai ir įvairūs įrankiai kapams tvarkyti, elektrinio siurbliuko pagalba iš šulinio tiekiamas vanduo. Iš užsimezgusios  diskusijos matyti, kad Žagarės miesto kapinių priežiūra pergyvena ne pačius geriausius laikus.

 

Diskusijos dalyviai teigia, kad kapinių priežiūrai trūksta geros šeimininko rankos. Kartą per mėnesį vežamos šiukšlės švaros ir tvarkos šalia kapinių neužtikrina, nes jų prisikaupia daugiau, o nuvežti į šiukšlyną už Žvelgaičių ne kiekvienas kapų prižiūrėtojas gali. Dar blogiau, kai šiukšlių išvežimo kontrolė priklauso nuo vieno žmogaus, kuriam išėjus atostogų šiukšlių išvežimo kontrolė paliekama savieigai. Diskusijos dalyviai apgailestauja, kad kapų laistymo problema taipogi neišspręsta – vandenį dažniausiai tenka nešioti iš šalia tekančios upės. O apie laistymui sukabintus kibirus tenka tik pasvajoti, nes tie kibirai dingsta jau sekančią dieną. Diskusijos dalyvių nuomone, yra tik viena išeitis – stebėjimo kameros įrengimas.

 

Aktyvi žagariečių pozicija verčia manyti, kad bendromis pastangomis su vietos valdžia pavyks išspręsti šią įsisenėjusią problemą ir Žagarė taps dar vienu sektinu pavyzdžiu rajono gyventojams.

 

Pranas Raščius 

facebook nuotr.

 


REKLAMA


 

APLINKOS TVARKYMO DARBAI JONIŠKYJE IR RADVILIŠKYJE

 

 

Avarinių, pavojingų medžių pjovimas. Medžių prie elektros linijų ir virš stogų pjovimas.

Krūmų kirtimas. Gyvatvorių karpymas. Pastatų - pašiūrių griovimas. Aplinkos ir kiemų tvarkymas.

Vejos sėjimas, sklypų lyginimas ir juodžemio atvežimas. Vejos ir žolės pjovimas.

Atliekų (statybinių, medžio šakų ir kt.) išvežimas.

Kainos nuo 30€

Tel. 864773298

 

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai