2019-01-24, ketvirtadienis, 04:36.     Šiandien Joniškyje saulė teka 08:21, leidžiasi 16:38, dienos ilgumas 8:17.

Graži Joniškio ,,Bočių“ draugystė su kaimynais tęsiasi

2018-04-28, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Graži  Joniškio ,,Bočių“ draugystė su kaimynais tęsiasi

Pramogų centre ,,Žilvinas“ vyko Lietuvos pensininkų sąjungos ,,Bočiai“ Joniškio rajono bendrijos, vadovaujamos pirmininkės Vandos Malūkienės, organizuotas tarptautinis renginys. Šį kartą dėmesys buvo skirtas Latvijoje gyvenantiems pagyvenusiems žmonėms.

 

Renginyje dalyvavo ir kultūrinę programą renginio organizatoriams - Joniškio ,,Bočiams“ ir svečiams iš Latvijos dovanojo Lietuvos pagyvenusių žmonių asociacijos Joniškio skyriaus nariai, vadovaujami pirmininkės Stefanijos Skirmantienės, jų šokių kolektyvas ,,Giedruma“ (vad. Giedra Jarmoškienė). Minėto kolektyvo šokėjai visus stebino ne tik šokių įvairumu, bet ir puikiu sceniniu įvaizdžiu. Scenoje taip pat pasirodė ir Joniškio ,,Bočiai“ su savo meno vadove Alfreda Gavorkiene, svečiai iš Latvijos.

 

 

Renginio organizatorius ir visus susirinkusius sveikino Lietuvos Respublikos Seimo nario Vitalijaus Gailiaus padėjėjas Marcijonas Urmonas, Joniškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Erika Šivickaitė. Jie negailėjo gerų žodžių aktyviai Lietuvos pensininkų sąjungos ,,Bočiai“ Joniškio rajono bendrijos pirmininkei V. Malūkienei, kuri rūpinasi pagyvenusių rajono žmonių užimtumu.

 

Tarptautinį renginį papuošė šokiai, dainos ir skambi muzika.

 

manojoniskis inf.

Joniškio liberalų nuotr.

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

 

 
 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?