2019-02-17, sekmadienis, 10:14.     Šiandien Joniškyje saulė teka 07:35, leidžiasi 17:28, dienos ilgumas 9:52.

Graži sporto šventė Bariūnuose

2018-06-26, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Graži sporto šventė Bariūnuose

Birželio 23 d. vyko Bariūnų sporto šventė. Atidarant šventę bariūniškius sveikino bendruomenės pirmininkas Aidas Pinka. Taip pat gražų žodį tarė Rimantė Misiūnienė ir Nijolė Valuckienė, kurios perdavė linkėjimus  ir nuo seimo nario A. Gumuliausko.

 

Šventė prasidėjo visų dalyvių bėgimu. Per kelias minutes jie įveikė 800 m. distanciją. Vėliau vyko pačios įvairiausios sporto rungtys: tinklinis, tritaškių mėtymas, smiginys, boulingas, virvės traukimas, šaškių ir šachmatų varžybos bei  galiūnų ir net batų mėtymo rungtys. Jose savo jėgas išbandė ir mažiausieji Bariūnų gyventojai, varžėsi net ir močiutės.

 

Šventės dalyviams itin įsiminė galiūnų rungtis, kurioje savo tvirtumą parodė ne tik vyrai, bet ir moterys, kurios įrodė, jog taip pat yra labai stiprios. Na ir žinoma, kiek netradicinė rungtis – batų mėtymas. Čia šventės dalyviai turėjo numesti batą kuo toliau. Tikslui pasiekti buvo išrastos įvairiausios bato metimo technikos.

 

Šventei besibaigiant apdovanoti įvairių rungčių nugalėtojai bei prizininkai.

 

Bariūnų kaimo bendruomenės pirmininkas Aidas Pinka už svarų indėlį į Lietuvos valstybės gerovės kūrimą apdovanotas sidabro ženkleliu „Atkurtai Lietuvai - 100“.

 

Jurinta Mickaitė

 

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?