2019-03-23, šeštadienis, 16:57.     Šiandien Joniškyje saulė teka 06:12, leidžiasi 18:36, dienos ilgumas 12:23.

Gyvenimo ir kūrybos lobiai

2018-05-24, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Gyvenimo ir kūrybos lobiai

Lietuvos tautodailininkų sąjungos narė, tautodailininkė, tekstilininkė, žurnalistė, Joniškio literatų klubo „Audruvė“ įkūrėja, pirmosios Mykolo Arkangelo statulėlės, kurią įsteigė Joniškio rajono savivaldybė, laureatė, Joniškio garbės pilietė, nepailstančioji Aniceta Krajinienė švenčia gražią gyvenimo sukaktį.

 

Viešosios bibliotekos skaitykloje šia proga paruoštos dvi parodos. Literatūros parodoje „Tautodailininkei Anicetai Krajinienei − 85 metai“ pateikiama įvairi informacija: nuo enciklopedijų, žinynų iki rankdarbių nuotraukų, schemų, straipsnių apie jubiliatę.

 

Kita paroda, priverčianti stabtelėti ir atidžiau žvilgtelėti ne tik rankdarbių mėgėjus – „Iš tautodailininkės Anicetos Krajinienės rankdarbių ir žirgelių kolekcijos“. Bibliotekos skaityklos ekspozicijų vitrinoje eksponuojami ne tik Anicetos Krajinienės bei jos tėvelių rankdarbiai-relikvijos, bet ir  mediniai drožinėti žirgeliai, kurių aistringa kolekcionierė yra sukaupusi jau keletą tūkstančių.

 

„Kiekviename žmoguje pirmiausia reikėtų įžvelgti bent kruopelę gėrio.... Bandau vadovautis ir tėvelių prisakymais –  jei jau ko ėmeisi, daryk taip, kad nebūtų gėda prisipažinti, kad tai tavo darbas“, –   viename interviu kalbėjo Aniceta Krajinienė.

 

Joniškio Jono Avyžiaus viešoji biblioteka linki gerbiamai Anicetai  stiprios sveikatos ir neišsenkančio kūrybos šaltinio! O  bibliotekos lankytojus kviečiame apžiūrėti parodas!

 

                                                                                                               Dalia Norvaišienė

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

 
 
 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai