2019-04-20, šeštadienis, 23:47.     Šiandien Joniškyje saulė teka 06:04, leidžiasi 20:29, dienos ilgumas 14:25.

Gyvūnų prieglauda šaukiasi pagalbos

2018-07-11, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Gyvūnų prieglauda šaukiasi pagalbos

Ne tik kad nebeturim pinigų nė vienam skiepui, tabletei nuo kirminų ar skiepui, bet ir esam taip įsiskolinę, kad nebegausim nieko net skolon. Esam skolingi daugiau nei 3000 Eur už būtiniausius vaistus. Ir jau daugiau į skolą nebeįbrisim, nes tiesiog nebegausim naujos siuntos, kol neapmokėsim skolos. 

 

Skiepų turim keliems šunims. Skola už juos – daugiau nei 1600 eur. Naujų nebegausim.
Už gydomąjį pašarą šunims esame skolingi daugiau nei 1400 Eur. Neklausėm, bet vargu, ar begausim daugiau skolon. 

 

Liepos 15 d. turim išmokėti algas. Pinigų tam neturim. Pinigų neturim visiškai niekam...

 

Mes tikrai labai norėtume, kaip kai kurios kitos prieglaudos, turėti finansinį rezervą. Atsidėti pinigų atlyginimams ir pastatų, automobilių išlaikymui, bet tada tiesiog nebepriimsime visų  gyvūnų. Nejau tada rašyti, kad „jei nesurinksim tiek ir tiek pinigų, šitas šuniukas/kačiukas bus paleistas atgal“. Deja, esam negudrūs. Visada dirbam iki paskutinio grašio ir į skolą. Nes dažniausiai esam paskutinė stotelė tiems, kas beldžiasi į mūsų duris. Ir visada tikimės stebuklo.

 

Todėl IEŠKOME SAVANORIŲ, kurie galėtų padirbti neatlygintinai. Iki lapkričio, kada įkris dviejų proc. parama. Panašu, kad turėsime išleisti mūsų merginas neapmokamų atostogų. Jei neatsitiks koks stebuklas...

 

Esamę kreipęsi dėl paramos į savivaldybes. Į ministerijas. Į agentūras, kurios dirba su europiniais projektais. Jokių šansų. Šiuo metu vykdome aktyvią kampaniją ir stengiamės pritraukti lėšų iš įmonių, tačiau procesas yra ilgas ir sudėtingas. Ir, kaip turbūt patys suprantat, pinigais nė vienas nėra linkęs taškytis. 

 


Kaip taip atsitiko, kad likom be pinigų? Čia yra kelios priežastys:

 


1. Drastiškai sumažėjęs pasiekiamumas Facebook paskyroje. Per mėnesį nesurenkam daugiau nei kelių šimtų eurų. Tai vargiai padengia VIENĄ rimtesnę operaciją. O jų turim daug... Tragiškai daug. 


2. Priėmėm tiek gyvūnų, kiek niekada dar nesam priėmę. Priimam sergančių, senų, išbyrėjusiais dantim, sulaužytais kaulais. Mažylių, šeimų. Visiems jiems reikia visko ir daug. Tas DAUG – DAUG ir kainuoja.


3. Kačių sterilizacijos programa „suvalgo“ labai daug lėšų. Iki šiol šios programos dėka sterilizavome daugiau nei 1500 kačių. Programą iš dalies finansuoja Kauno miesto savivaldybė. Tačiau finansuoja tik mažą dalį. 


4. Iš Jonavos savivaldybės nebegauname net ir tų kelių šimtų ar tūkstančio eurų per mėnesį, o išlaidos nesumažėjo nė kiek. Vien ten dirbanti vienintelė darbuotoja mums per metus kainuoja 6000 eur. 


5. Turime daug darbuotojų. Trys samdomos veterinarės mums sutaupo labai daug pinigų, labai daug laiko. Ir daug gyvybių, nes galime reaguoti iškart. Tačiau atlyginimus turime mokėti. Dvi iš jų dirba Linksmakalnyje ir dar viena kastruoja laukines kates savo klinikoje. Turime 7 darbuotojus, prižiūrinčius gyvūnus. Taip, ir dar nusamdytume bent vieną, nes tikrai trūksta rankų. Ir trūksta juodai. Bet nebeturim už ką mokėti. 


6. Įsigijome stacionaro pastatą, kurį prijungėme prie prieglaudos. Galėsime dar daugiau gyvūnų gydyti prieglaudoje. Tačiau dar nesame baigę išsimokėti ir už jį. Trūksta 6000 Eur. 


7. Nemaldaujame žmonių pagalbos parkritę ant kelių. Nerašome, kad negelbėsime, jei nepaaukosite dabar ir čia. Panašu, kad tai nėra teisinga strategija... Nes dabar tikrai nebegalėsime padėti nė vienam šuniui. Gi skiepijimas švęstu vandeniu nepadės.

 

Mūsų skaičiavimais, kiekvienam šuniui, kuris peržengia prieglaudos slenkstį, išleidžiame bent 150 eur. Į šią sumą įeina ir maistas, ir tyrimai, skiepai, kastracija, parazitų naikinimas, ženklinimas, darbuotojų atlyginimai, mašinos, kuras, pastato priežiūra. O tokių šunų vien šiais metais planuojame 1500. Paskaičiuokit patys. 

 

O visos sudėtingos operacijos kainuoja papildomai. Jau nekalbame apie tai, kiek kainuoja statybinės medžiagos. Brangu išlaikyti prieglaudą. Be proto brangu. Tačiau mes turbūt esame vieninteliai, kurie priima gyvūnus, net kai tikrai nebėra kur. Atvažiuokit pas mus pasižiūrėti, kaip atrodo prieglauda, kurioje nebėra vietos....

 

Tam, kad išgyventume iki kito 2 proc. paramos etapo, t.y. iki lapkričio, mums reikia BENT 50.000 EUR. Daug? Mūsų metinis biudžetas yra apie 250.000 eur. Tiesa, ataskaitose matomos sumos yra didesnės. Bet taip yra dėl to, kad gauname paramos daiktais, kurių vertė (nustatoma pačių paramos davėjų) taip pat yra įtraukiama į ataskaitas.

 

Žodžiu, jei turite kokių idėjų, kaip galėtumėte mums padėti – nesikuklinkit. Jei galite padėti tvarkytis – tik pasiimkit aulinius batus, prastus drabužius ir atvykit. Jei galite pagloboti šunį – tik duokit ženklą. Jei galit paremti mus kokiu euru – būsime labai dėkingi. 

 

Mes nenuleidžiame rankų ir darom viską, ką galim. Ir lengvai nepasiduosim. Bet žinokit, kad mums šiuo metu yra labai sunku. Ir be jūsų pagalbos tikrai gali būti VISKAS.

 

LT10 7044 0600 0766 9611 SEB
LT49 7300 0101 0620 6608 Swedbank


Siųskite SMS žinutes numeriu 1670 su tekstu "Padedu 5" (auka 5 eur), "Padedu 2" (auka 2 eur) arba "Padedu 1" (auka 1 eur) (nemažą aukos dalį pasiima operatorius).


Paaukoti galite ir naudojantis PayPal sistema. Instrukcijas kaip tą padaryti rasite paspaudę nuorodą http://www.penktakoja.lt/parama/pinigine-parama/


Visą informaciją dėl 2% skyrimo rasite čia http://www.penktakoja.lt/parama/2-proc/


Pervedant iš užsienio:


VšĮ „PENKTA KOJA“; S. Žukausko g. 33-64, Kaunas
LT497300010106206608 Swedbank;
Konstitucijos pr. 20A, 03502 Vilnius, SWIFT kodas HABALT22
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Prisijunk prie mūsų! Skirk 2% GPM VšĮ "Penkta koja"
kaip tai padaryti? Visus atsakymus rasi čia: www.penktakoja.lt/parama/2-proc/ Ačiū, Tau, drauge! 
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

 

VšĮ „Penkta koja“

 


REKLAMA


 

GERBŪVIO DARBAI JONIŠKYJE IR RADVILIŠKYJE

 

 

 

Avarinių, pavojingų medžių pjovimas. Medžių prie elektros linijų ir virš stogų pjovimas.

Krūmų kirtimas. Gyvatvorių karpymas. Pastatų - pašiūrių griovimas. Aplinkos ir kiemų tvarkymas.

Vejos sėjimas, sklypų lyginimas ir juodžemio atvežimas. Vejos ir žolės pjovimas.

Atliekų (statybinių, medžio šakų ir kt.) išvežimas.

Kainos nuo 30€

Tel. 864773298

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai