2019-01-24, ketvirtadienis, 04:47.     Šiandien Joniškyje saulė teka 08:21, leidžiasi 16:38, dienos ilgumas 8:17.

Humoro šventė „Pavasarinė šypsenėlė"

2018-04-20
Humoro šventė „Pavasarinė šypsenėlė"

Ar pamenate istoriją apie berniuką, kuris pardavė savo juoką? Iš pradžių manęs, kad tai visai nevertingas dalykas, vėliau jis suprato, kad be juoko gyvenimas nykus ir beprasmis. Šį teiginį neabejotinai patvirtintų ir mokslininkai – atlikti tyrimai rodo, kad juokas naudingas ne tik psichinei ir emocinei, bet ir fizinei žmogaus sveikatai...

 

Į Gaižaičių bendruomenės salę ketvirtadienio pavakarę rinkosi žiūrovai į jau tradicinę pavasarį organizuojamą humoro šventę „Pavasarinė šypsenėlė“. 

 

Vakaro programoje pasirodė  Šiaulių rajono Šakynos filialo humoro grupė „Pirmadienis“, vadovas Rimantas Mickevičius ir  Šiaulių rajono Micaičių bendruomenės humoro grupė „Kaimynės“, vadovė Irena Kaselienė. Pavasario dvelksmas pasijuto uždainavus  Žagarės kultūros centro moterų vokaliniui ansambliui,  vadovė Sandra Banevičienė.

 

Gaižaičių seniūnė S. Andrulaitienė padėkos raštus įteikė svečiams  ir dėkojo šventės organizatoriams Žagarės kultūros centro Gaižaičių skyriaus meno vadovui R. Mickevičiui , bei Gaižaičių kaimo bendruomenės pirmininkei L. Petkauskienei.

 

Taigi imkime pavyzdį:  juokitės daugiau, nuoširdžiau ir garsiau.  

 

Gaižaičių bendruomenės inf. ir nuotr.

 

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?