2019-02-22, penktadienis, 17:20.     Šiandien Joniškyje saulė teka 07:24, leidžiasi 17:38, dienos ilgumas 10:14.

Į Respublikinę Šiaulių ligoninę atvežtas sužalotas Mekių gyventojas

2018-01-16, paskelbė Dienos NAUJIENOS
 Į Respublikinę Šiaulių ligoninę atvežtas sužalotas Mekių gyventojas

Sausio 6 d.14.26 val.  iš Respublikinės Šiaulių ligoninės gautas slaugytojos  pranešimas, kad 6.20 val. Joniškio greitoji medicinos pagalba iš namų atvežė vyrą, gimusį 1966 m., gyv. Joniškio r., Mekių k., kuris dėl neaiškios kilmės kraujavimo į smegenis neblaivus paguldytas į Neurochirurgijos skyrių, vėliau perkeltas į Kauno klinikų galvos smegenų chirurgijos skyrių.

 

Pats nukentėjusysis nenurodė, kaip patyrė sužalojimus,  duomenų, kad jis susižalojo pats nėra, todėl tikslinga pradėti ikiteisminį tyrimą pagal LR BK 138 str. 1 d. ir skirti užduotį specialistui  dėl nukentėjusiojo sužalojimų priežasties nustatymo.

 

Šiaulių AVPK inf.

Asociatyvi nuotr.

 

 

 


REKLAMA


 

Taip paprasta dar nebuvo!

 

Turi savo verslą ar galvoji apie jį? – pradėk nuo idėjos ir spaudos darbų, nes dabar užsakyti kokybiškas vizitines korteles ar skrajutes gali tiesiog internetu. 

 

3 lengvi žingsniai iki spaudos užsakymo:

 

1.       Eik į e-spaustuvę www.klik.lt

2.       Pasirink reikiamo gaminio parametrus

3.       Įsikelk savo maketą, užsakyk ir lauk savo siuntinio!

 

Neturi maketo? Nesijaudink. Viską rasi čia. E-spaustuvės dizaineriai pasirūpino lengvai pritaikomais ir profesionaliais dizaino šablonais tavo verslui.

 

E-spaustuvėje KLIK viskas paprasta, o jei turėsi klausimų, visada pagelbėsime telefonu: 8 37 333 000 arba el. paštu info@klik.lt

 

 

Išbandyk: www.klik.lt

 


REKLAMA


 

SVERIAME JŪSŲ KIEME

 

 

Parduodame baltarusiškus durpių briketus, plautą akmens anglį, beržo pjuvenų briketus, medžio granules. Atvežame. Sveriame Jūsų kieme. Taip pat parduodame malkas: rąsteliais, kaladėmis, skaldytas – uosinės, ąžuolinės, beržinės, alksninės, juodalksnio, mišrios. Kaina nuo 19 eurų. Atvežame.

 

Užsakymai priimami tel. +370 679 08900, +370 672 77720

 


REKLAMA


 

Buitinė technika iš Vokietijos

 

    

 

Parduodame įvairių dydžių šaldytuvus ir šaldiklius, įmontuojamus šaldytuvus į baldus, indaploves, skalbimo mašinas, tame tarpe ir įkraunamas per viršų, montuojamas į baldus ir nemontuojamas indaploves, elektrines virykles ir orkaites, džiovyklas skalbiniams džiovinti.

 

Buitinė technika garsių firmų: AEG, Amica,Bauknecht,Whirlpool, Bosch, Electrolux,Siemens, Privileg, NEF. Suteikiame garantiją.

Buitinė technika nauja su nežymiais transportavimo pažeidimais arba naudota. Reikalui esant, atvežame.

 

Šiauliai, tel. 8685 48611

 
 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?