2020-08-08, šeštadienis, 14:08.     Šiandien Joniškyje saulė teka 05:43, leidžiasi 21:03, dienos ilgumas 15:20.

Įgyvendinamas vandens tiekimo, nuotekų tinklų plėtros ir rekonstrukcijos Joniškio rajone antras etapas

2019-12-13, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Įgyvendinamas vandens tiekimo, nuotekų tinklų plėtros ir rekonstrukcijos Joniškio rajone antras etapas

UAB „Joniškio vandenys“ įgyvendina projektą Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtra ir rekonstravimas Joniškio rajono savivaldybėje II etapą. Šis projektas apima tris veiklas – vandentiekio ir nuotekų tinklų plėtra Joniškio mieste, nuotekų tinklų rekonstrukciją Joniškio mieste, vandentiekio ir nuotekų tinklų inventorizacija Joniškio mieste ir rajone. Projektas finansuojamas ES, Joniškio rajono savivaldybės ir UAB „Joniškio vandenys“ lėšomis.

 

Įvykdžius viešuosius pirkimus pasirašyta rangos sutartis su UAB „SROS“ dėl nuotekų tinklų rekonstrukcijos Joniškio mieste (Sandėlių g. ir Žemaičių g.). Rekonstruojamų nuotekų tinklų ilgis 1037 m.

 

Esami savitakiniai nuotekų tinklai pakloti 1974 – 1979 metais. Sandėlių gatvės tinklų nuotekos atiteka iš Ziniūnų kaimo. Žemaičių gatvės nuotekos surenkamos iš Ziniūnų kaimo, Stoties gatvės ir dalies Žemaičių gatvės. Dėl vamzdžių nesandarumo gruntinio vandens infiltracija į nuotekų tinklą didina nuotekų kiekį ir  nuotekos patenka į aplinką. Dėl šių priežasčių bus rekonstruojami nuotekų tinklai Joniškio miesto Sandėlių ir Žemaičių gatvėse. Bendra įgyvendinamo projekto vertė 195500 Eur be PVM.

 

Dalis Joniškio miesto gyventojų dar nėra aprūpinami teikiamomis vandens tiekimo ir nuotekų surinkimo paslaugomis. UAB „Joniškio vandenys“ pasirašė sutartį su UAB „Geovizija“ dėl vandentiekio ir nuotekų surinkimo tinklų statybos su priklausiniais Joniškio miesto Žagarės gatvėje bei Alyvų aikštėje. Vandens tiekimo tinklų tiesimas vyks Joniškio mieste Gėlių take ir Spaudos gatvėje. Bus naujai nutiesta 1155 m  vandentiekio tinklų ir 130 m nuotekų tinklų. Prie vandentiekio tinklų prisijungs 85 gyventojai, prie nuotekų tinklų – 18 gyventojų. Bendra įgyvendinamo projekto vertė 156770 Eur be PVM.

 

Vykdant esamų Kriukų miestelio nuotekų tinklų inventorizaciją (atliekant kadastrinius šių tinklų matavimus bei teisinę registraciją) sudaryta sutartis su matininku Kęstučiu Martišausku. Numatoma inventorizuoti apie 5 km nuotekų tinklų.

 

Bendra įgyvendinamo projekto vertė 4800 Eur be PVM.

 

                                                                                                                Joniškio rajono savivaldybės administracija
                                                                                                                    UAB „Joniškio vandenys“ informacija

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai