2020-08-09, sekmadienis, 15:12.     Šiandien Joniškyje saulė teka 05:45, leidžiasi 21:01, dienos ilgumas 15:16.

Informacija apie rinkimus

2019-05-07, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Informacija apie rinkimus

Pirmadienį visose šalies savivaldybių pastatuose prasidėjo išankstinis balsavimas Prezidento rinkimuose ir referendumuose dėl dvigubos pilietybės išplėtimo bei Seimo narių skaičiaus mažinimo.

 

Per šiuos rinkimus bei referendumus rinkėjai pirmą kartą turės daugiau laiko balsuoti iš anksto – penkias dienas. Esminė naujovė – balsavimas iš anksto savivaldybėse truks penkias dienas – nuo pirmadienio iki penktadienio, kasdien nuo 8 iki 20 valandos.

 

Iki šiol išankstiniam balsavimui būdavo skirtos dvi dienos – trečiadienis ir ketvirtadienis.

 

Balsavimas specialiuose paštuose, t. y. ligoninėse, slaugos namuose, kaip ir anksčiau, vyks nuo trečiadienio iki penktadienio. Balsavimas namuose numatytas penktadienį ir šeštadienį. Namuose balsuoja 70 metų ir vyresni rinkėjai, dėl sveikatos būklės negalintys atvykti į rinkimų apylinkę.
Sekmadienį rinkimų dieną balsavimas apylinkėse vyks nuo 7 iki 20 valandos.

 

Primename rinkėjams, kad minėtų rinkimų ir referendumų dieną, rinkėjai galės balsuoti bet kurioje rinkimų apylinkėje. Rinkėjai, balsuojantys ne savo apylinkėje, turės apie 15 minučių palaukti. Rinkėjui atvykus į ne savo rinkimų apylinkę, rinkimų komisijos nariai VRK informacinės sistemos pagalba susisieks su rinkėjo apylinkės rinkimų komisija. Ji patikrins, ar rinkėjas dar nėra balsavęs. Jei bus gautas patvirtinimas, kad rinkėjas nebalsavo, tokiam rinkėjui bus leista balsuoti.

 

Primename, kad balsuojant su savimi reikia turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, kuriame yra nuotrauka ir asmens kodas.
   

 

  Joniškio rajono savivaldybės rinkimų komisijos Nr. 11 pirmininkė Ingrida Mačiulienė


 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai