2019-01-24, ketvirtadienis, 02:27.     Šiandien Joniškyje saulė teka 08:21, leidžiasi 16:38, dienos ilgumas 8:17.

Iš Palangos festivalio „Sportas visiems“ joniškiečiai grįžo su puikia nuotaika ir apdovanojimais

2018-05-29, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Iš Palangos  festivalio „Sportas visiems“ joniškiečiai grįžo su puikia nuotaika ir apdovanojimais

Iš tris savaitgalio dienas Palangoje šurmuliavusio festivalio „Sportas visiems“ joniškiečiai grįžo su puikia nuotaika ir apdovanojimais. Na o svarbiausia – palangiškiams ir jų svečiams palikti gražūs prisiminimai apie aktyvius Joniškio krašto žmones – šokančius ir sportuojančius.  Joniškio sporto centro ir sporto klubo Avantiūra Plius jugtinis šokių kolektyvas  už  konkurse „Džiaugsmo gimnastika“ parodytą šokį „Aš ir mano mergaitės“  buvo apdovanotas Laureato taure.

 

Joniškiečių triumfas

 

– Kai tiek daug dalyvių, suvažiavusių iš įvairių Lietuvos miestelių ir didmiesčių, gauti  tokį garbingą apdovanojimą itin smagu, – sako taure apdovanoto kolektyvo  vadovė ir choreografė Lina Budrienė.

 

Įvairaus amžiaus trisdešimt penkių šokėjų kolektyvas sužavėjo ne tik konkurso vertinimo komisiją, bet ir kitų šventės renginių dalyvius. Joniškietėms plojo susirinkusieji prie Palangos tilto į Lietuvos Moterų sporto asociacijos  renginį, o sekmadienio rytą  Palangos paplūdimyje  joniškiečių organizuota  nemokama mankšta sutraukė minias poilsiautojų, kurie panūdo  „tokioje smagioje“ atrakcijoje sudalyvauti ir sekančią dieną, ne vienas ir ne du siūlėsi visą sezoną  jungtis  prie mankštos.

 

– Teko pakviesti į Joniškį, – juokiasi Lina Budrienė.

 

Juokas juokais, bet joniškiečiai gali didžiuotis sekmadieninėmis nemokamomis makštomis, kurias su užsidegimu veda Lina Budrienė ir kuri visada yra „judesyje“.  Į vadovę stengiasi būti panašios ir šokėjos. Neatsitiktinai net trisdešimt jų dalyvavo „Super špagato“  naujo rekordo  užfiksavimo procedūroje.

 

Penkiolika šokėjų Lina Budrienė atsivežė  į Palangą ir iš Mato Slančiausko progimnazijos. Šokėjos  už pasirodymą apdovanotos diplomais. O didžiausias jų noras – tapti „Delikateso“ krepšininkų komandos šokėjų pamaina.  

 

Joniškio žemės ūkio mokyklos šokėjai – trečias Linos Budrienės vadovaujamas kolektyvas, žavėjęs festivalio „Sportas visiems“  komisiją, žiūrovus ir dalyvius. Kolektyvas tik per plauką  savo amžiaus grupėje nebuvo apdovanotas Laureato taure. O nurungė jį ne kas kitas,  bet tie patys joniškiečiai –  Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos Dienos užimtumo centro neįgalieji šokėjai, vadovaujami Linos Kuzminskienės. Po nuotaikingo  jų  pasirodymo  atsistojusi plojo visa Palangos sporto centro arena. Štai jums ir neįgalieji, štai jums ir joniškiečiai!  Entuziazmo ir noro tobulėti iš jų tikrai neatimsi.

 

Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacijos surengtose varžybose joniškiečių galėjai sutikti taip pat. Be trenerio Ruslano Prokopenko ir jo auklėtinių čia dar dalyvavo Rimas Budrys, Saulius Norušaitis, o Rasa Kazimieraitienė ne tik į festivalį atvežė šokių grupę „Čia ir dabar“, bet ir tapo moterų bėgimo pajūriu savo amžiaus kategorijoje nugalėtoja.  

 

Rasa Kazimieraitienė (trečia iš kairės) - moterų bėgimo pajūriu savo amžiaus kategorijoje nugalėtoja

 

Festivalis, į  įvairias savo veiklas įtraukęs daugiau nei 12 tūkst. dalyvių pasibaigė. Galbūt jame dalyvavo ir daugiau joniškiečių, bet  tokia informacija  bent jau kol kas portalo nepasiekė. Tačiau aišku viena: joniškiečiai šiemetiniame Palangos festivalyje „Sportas visiems“  buvo matomi ir girdimi.

 

Kazimieras Šatas

 

Joniškio sporto centro ir sporto klubo Avantiūra Plius šokis „Aš ir mano mergaitės“, pelnęs Laureato taurę

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?