2019-03-23, šeštadienis, 16:47.     Šiandien Joniškyje saulė teka 06:12, leidžiasi 18:36, dienos ilgumas 12:23.

Iš Palangos festivalio – Žagarės lengvaatletės auksas ir Joniškio šokėjų Laureatų taurė

2018-05-28, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Iš Palangos festivalio – Žagarės lengvaatletės auksas ir Joniškio šokėjų Laureatų taurė

Jau rašėme, kad žagarietis sporto treneris Ruslanas Prokopenko su dukromis ir auklėtinėmis dalyvavo „Super špagato“ rekordo gerinimo akcijoje. Beje, prie rekordo gerinimo svariai prisidėjo ir Rasa Kazimieraitienė su šokių grupės „Čia ir dabar“ moterimis bei Joniškio Sk Avantiura Plius šokėjos. Pasak Linos Budrienės, rekordą gerino net trisdešimt šokėjų. Be to joniškietės parsivežė ir Laureatų taurę. Bet apie tai plačiau kitame straipsnyje. O šįkart baikime pasakojimą apie trenerio Ruslano Prokopenko auklėtinių pasiekimus festivalyje „Sportas visiems“.

 

Joniškio sporto centrui atstovaujantys aštuoni trenerio auklėtiniai dalyvavo Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacijos surengtose varžybose. Dalyviai galėjo įveikti 3 nuotolius – 1 km, 5 km ir 10 km. Jauniausieji  lengvaatlečiai (gimę 2006 m. ir jaunesni) kovojo 1 km distancijoje. Čia puikiai startavo žagarietė Adrija Prokopenko, kuri iškovojo aukso medalį (4:35 min.). 2000-2002 m. g. merginų grupėje 5 km distancijoje ketvirtą vietą laimėjo Viltė Prokopenko (25:14 min.), penktą – Gintarė Misevičiūtė (25:45 min.), šešta liko Elvina Mikalauskaitė (25:56 min.).

 

Treneris Ruslanas Prokopenko (vyrų nuo 40 iki 50 metų grupėje) atbėgo aštuntas (21:13 min.). Prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir dovanomis.

 

manojoniskis inf.

Ruslano Prokopenko nuotr.

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

 
 
 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai