2019-03-23, šeštadienis, 16:54.     Šiandien Joniškyje saulė teka 06:12, leidžiasi 18:36, dienos ilgumas 12:23.

Išdalintos nominacijos „Saulės“ pagrindinėje mokykloje

2018-06-05, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Išdalintos nominacijos „Saulės“ pagrindinėje mokykloje

Nuo 2007 metų kiekvieną pavasarį išrenkami ir apdovanojami kažką gero ir svarbaus mokyklai nuveikę žmonės. Šiais metais į nominacijų renginį  „Daugiau saulės, daugiau šviesos“  buvo pakviesti ne tik šiųmetiniai nominantai, tačiau ir visi buvusieji. Tad įvyko lyg koks nominantų sąskrydis.

 

Atvykusius pasitiko ir registravo jau visiems pažįstami mokyklos naminukai Kabinetinis, Orkaitinis, Palėpinis ir deivė Žemyna. Svečiai koridoriais keliaudami į aktų salę, pakeliui galėjo apžiūrėti šiam renginiui surinktų nominantų mielų ir brangių daikčiukų parodą.

 

Apdovanotos šauniausios klasės 6B, 8B, 10A ir klasių vadovės Vaida Mažeikienė, Jurgita Kublickienė, Rita Mikulėnienė. Įteikti pereinamieji laikrodžiai ir kelialapiai į 200 km kelionę.

 

Šiais metais „Daugiau saulės, daugiau šviesos“ nominantais tapo tėvelių ir mamyčių atstovė, „Saulės“ mokyklos šaunuolė, mamytė Šarūnė Vaitekūnė, 7B klasės vadovė ir mokytojo padėjėja Vijolė Vedeckienė, mokyklos sporto salės tvarkos ir švaros sargybinis Jolanta Pundziūtė, mūsų dešimtokė Karolina Ponelytė, dienos užimtumo centro vyriausia socialinė darbuotoja Alfrida Kubeckienė, mokyklos vyriausia buhalterė Edita Petraitienė, socialinės pedagogės Inga Augustauskaitė, Rasa Vaitkienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Leonas Karaliūnas.

 

Nominantus į sceną lydėjo mokyklos neformaliojo švietimo būrelio „Dizainas“ modeliai, kuriems aprangą kūrė technologijų mokytojos Ilona Čeilutkienė ir Jūratė Mažunavičienė. Pertraukėlėse tarp apdovanojimų šoko mūsų mokinys Arnas Briedis ir šokių partnerė šiaulietė Adelė Kumpytė bei saulietė Emilė Čepaitė ir jos partneris iš Šiaulių Dovydas Augustinavičius. Taip pat skambėjo mokytojos Aldonos Tamošiūnienės ir Santos Paulauskaitės atliekamos dainos.

 

Visus dvylika metų nominacijas ir renginį ruošė mokyklos renginių organizavimo ir įvaizdžio kūrimo grupė, vadovaujama direktoriaus pavaduotojos ugdymui Irenos Bartašiūnienės. Tai Ilona Čeilutkienė, Jūratė Mažunavičienė, Aldona Tamošiūnienė, Antanas Bartašiūnas, Lina Valiukienė.

 

Renginiui pasibaigus nominantai atminčiai nusifotografavo.

 

„Saulės“ pagrindinės mokyklos inf. ir nuotr. 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai