2018-11-15, ketvirtadienis, 02:02.     Šiandien Joniškyje saulė teka 07:50, leidžiasi 16:14, dienos ilgumas 8:24.

Jaunųjų stalo tenisininkų maršrutai – ir po Lietuvą, ir po Latviją

2018-11-09, paskelbė Dienos NAUJIENOS

Panevėžyje buvo surengtas tarptautinis stalo teniso turnyras buvusiam žaidėjui Arui Tamašauskui atminti, kuriame dėl apdovanojimų varžėsi 44 jaunieji ( 2004 ir 2005 m. gimimo) sportininkai iš Baltarusijos, Latvijos, Liuksemburgo ir Lietuvos. Šauniai jame pasirodė joniškietis sporto centro auklėtinis Marijus Jučinskas, kuris užėmė III-iąją vietą. Simonai Rimkevičiūtei ėjosi kiek sunkiau. Ji finaliniame etape patyrė tris pralaimėjimus prieš dvi baltaruses, todėl užėmė VI-tąja vietą, Rugilė Ulpytė tapo paguodos turnyro nugalėtoja ir taip pat buvo apdovanota prizu.

Akmenėje vyko profesionalų žaidėjų grupės IĮ „Aras“ taurės 2 turas, kuriame tarp 23 varžovų puikiai pasirodė Marijus Jučinskas iškovojęs I-ąją vietą. Jis finale pasekme 3:0 įveikė mažeikiškį Rimantą Lubį. Kiti joniškiečiai pasirodė kukliau.

Lapkričio 3 d. Akmenėje vyko XXIII-iasis STK „Mažoji raketė“ stalo teniso turnyras, kuriame varžėsi 58 žaidėjai iš įvairių Lietuvos miestų.  Čia vėl gerai pasirodė joniškiečiai. Moterų grupėje I-ąją vietą iškovojo Justina Rimkevičiūtė, o III-iąją – Simona Rimkevičiūtė. Vyrų grupėje po labai atkaklių dvikovų visus varžovus nugalėjo mūsų jaunasis lyderis Marijus Jučinskas. Finaliniame mače jis nugalėjo žinoma meistrą mažeikiškį Joną Norkų minimalia pasekme 3:2. Mėgėjų tarpe (žaidėjai be reitingo) dar du prizus pelnė joniškiečiai Dovydas Kušleiką (I-as) ir Greta Bosych (III-ia) žaisdami paguodos turnyre.

Lapkričio 4 d. Bauskėje (Latvija) vyko tarptautinis stalo teniso turnyras sporto centro „Memele“ prizams laimėti. Ir čia ant apdovanojimų pakylos atsistojo du joniškiečiai. Tarp 27 varžovų mišrioje žaidėjų grupėje II-ąją vietą iškovojo Marijus Jučinskas, o III-iąja – Simona Rimkevičiūtė.

Dovydas Kušleika ir Greta Bosych po apdovanojimo su mokytoju Romualdu Franckaičiu

Simona Rimkevičiūtė ir Marijus Jučinskas

Joniškio sporto cęntro inf. ir nuotr.

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Jei šiandien vyktų rinkimai į Joniškio rajono tarybą, kuriai politinei jėgai atiduotumėte pirmenybę