2019-03-19, antradienis, 03:58.     Šiandien Joniškyje saulė teka 06:23, leidžiasi 18:28, dienos ilgumas 12:5.

Joniškiečiai verslininkai siekia bendradarbiauti su mokslo įstaigomis

2018-03-30, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Joniškiečiai verslininkai siekia bendradarbiauti su mokslo įstaigomis

Šiaurės Lietuvos kolegija kartu su partneriais iš Latvijos – Rezeknės technologijų akademija –  įgyvendina projektą ,,SALESLABS FOR EMPLOYABILITY COMPETENCIES DEVELOPMENT“. Projekte numatytas problemų sprendimu grįsto mokymo metodo taikymas studijose, pardavimų laboratorijos kūrimas, kitos veiklos. Viena iš projekto veiklų – tarptautinių kūrybinių dirbtuvių („workšopų“), kuriose dalyvautų dėstytojai, verslininkai iš Lietuvos ir Latvijos, organizavimas. Kūrybinėse dirbtuvėse plėtojamas mokslo ir verslo bendradarbiavimas. 

 


Šiaurės Lietuvos kolegijos organizuotame susitikime-diskusijoje su verslininkais dalyvavo Joniškio rajono verslininkai – UAB ,,Joniškio baldai” vadovas Kęstutis Tautvaišas ir UAB ,,ELTIDA“ direktorius Laurynas Stalnionis. Susitikimo metu su dėstytojais ir studentais jie pristatė ne tik savo verslus, bet didelį dėmesį skyrė problemoms, su kuriomis tenka susidurti versle.

 

Verslininkas Kęstutis Tautvaišas

 

Verslininkas K. Tautvaišas kalbėjo, kad viena iš problemų – kvalifikuotų darbuotojų trūkumas, nes mokymo įstaigos vis mažiau ruošia jo verslui reikalingų kvalifikuotų darbuotojų, meistrų.

 

Išklausę problemas, su kuriomis susiduria verslininkai, Šiaurės Lietuvos kolegijos dėstytojai ir studentai bandys ieškoti jų sprendimo būdų ir toliau bendradarbiauti su minėtais Joniškio rajono verslininkais. Joniškiečių taip pat klausėsi dėstytojai ir verslininkai iš Latvijos. 

 

Verslininkas Laurynas Stalnionis


Balandžio 12-13 dienomis vyks kūrybinės dirbtuvės, kuriose joniškietis L. Stalnionis su dėstytojais ir studentais bandys spręsti jo versle iškylančias problemas.

 

Joniškio Liberalų sąjūdžio inf.


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

 

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai