2019-01-24, ketvirtadienis, 15:11.     Šiandien Joniškyje saulė teka 08:21, leidžiasi 16:38, dienos ilgumas 8:17.

Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokyklos Atviras jaunimo centras laukia akreditacijos dėl tolesnio dalyvavimo tarptautinės savanorystės projektuose

2018-01-26, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokyklos Atviras jaunimo centras laukia akreditacijos dėl tolesnio dalyvavimo tarptautinės savanorystės projektuose

Šiai dienai mes ruošėmės daugiau nei du metus. Step by step, pateikėme paraišką ir pagaliau- pokalbis su Europos savanorių tarnybos projektų koordinatore Aiste Natkevičiūte ir regionine konsultante Renata Dambrauskaite - Pėželiene dėl EST akreditacijos. Vasario pirmoje pusėje turėtume sulaukti žinių ar mūsų įstaiga akredituota.

 

Dėl tolesnio organizacijos dalyvavimo tarptautinės savanorystės projektuose sprendimą priima JTBA (Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra). Akredituotoms organizacijoms suteikiamas EI numeris, galiojantis tokį laikotarpį, kokį nustato Nacionalinė Agentūra. Gaudamos akreditaciją, organizacijos sutinka ir įsipareigoja laikytis programos „Erasmus+“ jaunimo srities taisyklių ir principų, Europos savanorių tarnybos chartijos bei kokybės vadovo Lietuvoje nuostatų. Jei organizacija jų nesilaiko, akreditacija gali būti bet kuriuo metu sustabdyta arba panaikinta. Tiek organizacijoms, ketinančioms dalyvauti tarptautinės savanorystės projektuose, tiek jau į programą įsitraukusioms organizacijoms  Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra organizuoja įvairius mokymo kursus ir informacinius renginius, kurių metu organizacijų darbuotojai gali išsamiau susipažinti su tarptautinės savanorystės principais, įgyti darbui su savanoriais, projektais ir tarptautiniais partneriais reikalingų žinių ir įgūdžių.

 

 

Po pokalbio persikėlėme į „Aušros“ gimnaziją, kur susitikome su Joniškio ir Žagarės jaunimu. Susitikimo tikslas  – informuoti apie Europos Sąjungos programos  „Erasmus+“  galimybes jauniems žmonėms, jaunimo organizacijoms, su jaunimu dirbantiems asmenims. Renginio metu išklausėme dviejų savanorių iš Turkijos ir Austrijos savanorystės istorijas. Susipažinome su ES programos „Erasmus+“ jaunimo srities priemonėmis ir prioritetais, sužinojome apie galimybes jaunimui dalyvauti tarptautiniuose projektuose.

 

 

Europos savanorių tarnybos projektų koordinatorė  Aistė Natkevičiūtė padėkojo už susitikimą sakydama: „Esu be galo dėkinga, kad skyrėte laiko pokalbiui apie tarptautinių projektų patirtis. Labai džiaugiuosi, kad esate iniciatyvūs ir linkiu ryžto įgyvendinant savo svajones! Noriu padėkoti Sonata ir Renata už buvimą mano užnugariu pristatant Erasmus+ galimybes. Ačiū Joniškio AJC komandai už bendruomenės praturtinimą veiklomis ir šiandienos susitikimą – buvo be galo malonu susipažinti!“

 

Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokyklos Atviro jaunimo centro inf. ir nuotr.

 


REKLAMA


 

Ispaniški vytinti kumpiai tiesiai į namus

 

 

Ispaniški vytinti kumpiai laikomi kulinariniu paveldu ir Lietuvoje, tai ne tik skanus delikatesas ant pietų stalo, bet ir puikiai pritaikyta dovana. Dėl savo išskirtinės kokybės, juos yra pamėgę ir mūsų nuolatiniai pirkėjai. Kumpis tiesiog tirpsta burnoje, dėl švelnios tekstūros ir intensyvaus skonio. Mūsų siūlomas sertifikuotas ispaniškas kumpis yra natūraliai brandinamas. Naudojami gamtos ištekliai: kalnų oras, natūrali drėgmė ir kumpiui tinkamiausia temperatūra. Todėl pagrindinis mūsų tikslas yra supažindinti su išskirtinio skonio kokybe. Siūlome dvejas kumpių rūšis, taip pat vakumuotą iškaulėtą galinės kojos kumpį ir „Chorizo dešras”.

 

 

*Siūlomos kumpių rūšys:


Priekinės kojos mentė "Paletilla Bodega" – 1 kg/ 11,5 €, vytinimo laikas 9-12 mėn.
Galiojimo laikas 12 mėn. Svoriai nuo 4,5 kg iki 5,5 kg. 

Galinės kojos kumpis "Jamon Gran Reserva" –  1 kg/ 15 €, vytinimo laikas 18-24 mėn. 
Galiojimo laikas 12 mėn. Svoriai nuo 6,5 kg iki 8 kg

Stovas ir pjaustymo peilis ( komplektas) – 14 €

 

 

 

*VILNIUJE vytinto kumpio pristatymas į namus NEMOKAMAS!
*Prekių atsiėmimo adresas: 
Vytenio g. 50, Vilnius. Dirbame iki 18 val. 
*Į kitus miestus siunčiame NEMOKAMAI kurjeriu, prekės pristatomos per 1-2 d.d. *Galimybė atsiskaityti už prekes kurjeriui grynaisiais atsiimant prekes.

Daugiau informacijos:  +370 607 88 656
El.paštas: 
info@seranas.lt

Mūsų elektroninė parduotuvė: WWW.SERANAS.LT

Sekite naujienas: www.facebook.com/seranas.lt

 


REKLAMA


 

Jautiena, aviena ir ėriena – į namus pristatome nemokamai

 

   

 

Parduodu šviežią avieną (3 eur/kg) ir ėrieną (5 eur/kg). Skerdiena su kaulu. Avies skerdiena – 17-28 kg, ėrienos – iki 15 kg. Taip pat parduodu jautienos skerdieną:  file – 17 eur/kg,  kumpis ir nugarinė – 5,50 eur/kg, mentė  ir sprandinė – 5 eur/kg, šonkauliukai pjaustyti juostomis – 3,20 eur/kg.  Galimas smulkinimas pagal susitarimą.

Skerdiena parduodama kavinėms, barams, prekyvietėms ir privatiems asmenims. Pristatome.

Avys skerdžiamos užsisakius. Tel. 8 645 31011

 


REKLAMA


 

 

Metalo gaminiai buičiai, ūkiui ir pramonei

 

 

 

Gaminame metalines duris, stilingas malkų laikykles, šašlykines, šėryklas, kepsnines ir rūkyklas, laiptų turėklus, namų ir gatvių pavadinimus, trafaretines sienas, malkų skaldykles ir kitus gaminius.

Atliekame metalo dažymo, cinkavimo, virinimo, programinio lakštų lankstymo ir karpymo darbus.

Su įmonės gaminiais galima susipažinti čia.

TEL. KONTAKTUI +370 603 21464

 


REKLAMA


 

Kurkime jaukią atmosferą kartu! 

 

 

PROJEKTUOJAME IR GAMINAME

Virtuvės ir svetainės baldus, spintas su stumdomomis durimis, stumdomas sistemas, drabužines, pertvaras,  miegamuosius, prieškambario baldus, vonios baldus,  vaiko kambario baldus, biuro baldus (visuomeninės paskirties baldai), darželio baldus, stalus, komodas, recepcijas. 

 

GARANTUOJAME KOKYBĘ IR ILGAAMŽIŠKUMĄ

Teikiame PROFESIONALIĄ BALDŲ SURINKIMO PASLAUGĄ. Dirbame visoje Lietuvoje. Galime komplektuoti 4-6 žmonių brigadas, domina didesni objektai Lietuvoje ir Europos Sąjungoje.

 

TAIKOME NUOLAIDAS

Pastoviems klientams išskirtinės kainos!

 

GARANTIJA 24 MĖNESIAI

Priežiūra ir pagalba pasibaigus garantiniam aptarnavimui.

 

KONTAKTAI

Šarūnė Tarvydaitė: +37069888754

El. paštas: vadyba@baldukalve.lt

Svetainė:  www.baldukalve.lt

facebook: https://www.facebook.com/www.baldukalve.lt/

 

 

VISADA esame pasirengę suteikti skubią ir Jūsų norus atitinkančią paslaugą!  Neturime papildomų ar šalutinių verslo išlaikymo kaštų. DIRBAME BE TARPININKŲ. Ir tai yra - FAKTAS!

 


REKLAMA


 

 

Granuliniai 12-75kw katilai su 5 metų garantija

 

 

 

Katilų gamintojas siūlo pilnai paruoštus naudojimui granulinių katilų komplektus, kuriuose naudojamas novatoriškas visiškai špyžinis degiklis Batory, užtikrinantis  ilgaamžišką veikimą. Šiame degiklyje galima deginti granules, sijotą anglį (frakcija iki 35mm) ir grūdus. Degiklio, katilo ir kitų būtinų sudedamų dalių veikimą kontroliuoja lietuviškas valdiklis Titanic.

 

Pasirinktinai galite įsigyti kambario temperatūros programatorių Pilot-G, kuriuo galėsite valdyti katilą nuotoliniu būdu. Esant poreikiui galite pasirinkti didesnį bunkerį. Katile galima deginti malkas, anglis ar briketes. Malkos dedamos ant grotelių, kurių konstrukciją jūs galite pasirinkti – špyžinę, špyžinę kombinuotą su vandens kontūro vamzdžiais  arba tik vandens kontūro vamzdžių.

 

Granulinis katilas Mocek turi keturis dūmų virtimus, dėl to šio katilo naudingo veiksmo koeficientas yra 87%. Visas katilo vidus pagamintas iš sertifikuotų 6mm storio karščiui atsparių metalo lakštų.
.

Privalumai:

*Paprasta priežiūra
*Komplektuojama su valdikliu ir ventiliatoriumi
*Degiklis ir šnekas yra špyžiniai
*Keturi dūmų virtimai
*Automatiškai gali deginti granules, anglį, grūdus
*Didelis naudingo veiksmo koeficientas
*5 metų garantija
*Tyliaeigė šneko pavara

Papildomos konsultacijos: +37067382003

Užsakymai: +37062029751

Internetinė svetainė www.mocek.lt

 

 

 

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?