2019-04-20, šeštadienis, 23:29.     Šiandien Joniškyje saulė teka 06:04, leidžiasi 20:29, dienos ilgumas 14:25.

Joniškio kraštą garsina visoje Lietuvoje

2018-11-26
Joniškio kraštą garsina visoje Lietuvoje

Portalas manojoniskis.lt sulaukė skaitytojo laiško apie joniškietę L. Samulionytę, aktyviai savanoriaujančią R. Kaukėno paramos fondo grupėje. 2018 m. lapkričio 7 d. mergina Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje vykusioje konferencijoje „Savanorystė - veikla, kuri veža“ skaitė pranešimą, kuris sulaukė gražių atsiliepimų. Septyniolikmetė kalbėjo apie mūsų kraštiečių R. Paugos, G. Žibaitytės, K. Andrašiūnaitės, M. Ripskytės, K. Laurinaitytės, R. Trumpulytės kartu su JKL daromus dėmesio vertus darbus. 

 

Laiške sakoma, kad L. Samulionytė dalyvavo Žagarės rudens krose, o dabar savo socialiniuose tinkluose kviečia jungtis prie Vilniuje gruodžio 17 d. organizuojamo Eurovaistinės bėgimo, kurio metu surinktos lėšos bus skirtos vėžiu sergantiems vaikams. Viena didžiausių L. Samulionytės vertybių - gamta. Tačiau ji ragina bendraamžius branginti ir kitas ne mažiau svarbias vertybes - mylėti savo šeimą, daugiau laiko skirti artimiesiems, pasitikti Kalėdas ramybės laikotarpiu. 

 

Dauguma jaunimo bei žymesnių žmonių merginą vadina influencere, nes ji dažnai savo instagram paskyroje reklamuoja įvairias parduotuves, renginius ir t.t.  Šiuo metu mergina semiasi žinių Panevėžio R.Sargūno sporto gimnazijoje. Paklausta apie gimnaziją, mergina teigia, jog rado savo vietą. Ji patenkinta, kad šioje mokykloje skiriama pakankamai laiko neformaliai veiklai ir kad už savo gerus darbus yra gerbiama.

 

Mergina džiaugiasi, kad Panevėžio R. Sargūno sporto gimnazijoje jaunimas tikrai gali atrasti save. Lygindama šią sporto gimnaziją su anksčiau lankyta Šiaulių sporto mokykla, L. Samulionytė tiek vienoje, tiek kitoje mato ir pliusų, ir minusų. Tačiau pirmenybę vis tik atiduoda Panevėžiui, nes čia neapsiribojama vien tik sportu - merginos ir vaikinai skatinami visapusiškai tobulėti.

 

Šiuo metu L.Samulionytė treniruojasi pas vienus stipriausių kanojų sporto specialistų V ir D Vaičikonius,  kurie puikiai paruošia sportininkus, todėl norintys sportą derinti su kitomis savo veiklomis atvykę į Panevėžį tikrai nenusivils.

 

Laiško autorius sako, kad iš socialinių tinklų matyti, jog mergina ne tik aktyvi visuomenininkė ir sportininkė, bet ir menininkė, grojanti keliais instrumentais. Mergina šiltai atsiliepia apie pirmąjį akordeono mokytoją F. Bondarevą  - itin profesionalų šio muzikos instrumento žinovą. Netrūksta šiltų žodžių ir gitaros mokytojui Ž. Žalakiui - tikram herojui ir kovotojui už gyvenimą.

 

L. Samulionytė rašo dienoraštį, kuriame atsispindi asmeninis jos gyvenimas. O apie 2020 metus planuoja išleisti ir savo kūrybos knygą. Beje, A.Pupkienė - Lauros močiutė -  puikiai žinoma G.Andrašiūno folkloro ansamblio narė-akordeonistė tai pat rašo eiles, kurios žavi ne tik ansamblio kolegas, bet ir kitus klausytojus. Mergina teigia, jog kūrybos gyslelę paveldėjo iš močiutės ir mamos.

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai