2018-11-17, šeštadienis, 05:04.     Šiandien Joniškyje saulė teka 07:53, leidžiasi 16:11, dienos ilgumas 8:17.

Joniškio kultūros centre – žurnalistės Janinos Šaparnienės piešinių paroda

2018-08-17, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Joniškio kultūros centre – žurnalistės Janinos Šaparnienės piešinių paroda

Rugpjūčio 16 d. - rugsėjo 16 d. Joniškio kultūros centro fojė „Po palme“ eksponuojama Pakruojo dailės studijos narės, žurnalistės JANINOS ŠAPARNIENĖS piešinių paroda „ČIA IR ANAPUS“.

 

Apie autorę ir jos kūrybą:

 

Gimė 1966 m. Pakruojo r. Meilūnų kaime. Mokėsi Pakruojo vidurinėje mokykloje (dabar „Atžalyno“ gimnazija), Buivydiškių technikume. Vilniaus universitete įgijo žurnalistės diplomą. Laikraščių „Šiaulių kraštas“ ir „Sidabrė“ žurnalistė. 
„Pačias pirmąsias rimtesnes piešimo žinias gavau Buivydiškių technikume iš vyresnio kurso bendramokslės, tapusios bičiule visam gyvenimui. Įsijungusi į Vilniaus fantastų klubo veiklą, savo darbus pradėjau rodyti platesniam žmonių ratui. Piešti tušinuku pradėjau ekspromtu – buvo įdomu, kas išeis. Ir tas įdomumas tęsiasi iki šiol – maždaug trisdešimt metų. Kai Laimutė Veličkienė Pakruojyje įkūrė suaugusių dailės studiją, joje išbandžiau ir kitas dailės technikas. Bet tušinukas liko artimiausias. Nuo jaunystės pamėgau fantastikos žanrą bei gamtos motyvus. Per tuos dešimtmečius surengiau septynias personalines parodas, o grupinių nebesuskaičiuoju. Mano darbai pasklido po Lietuvą (pas privačius žmones), yra iškeliavusių į JAV, Angliją, Vokietiją, Norvegiją.“ – taip savo kūrybą pristato parodos autorė.

 

Parodoje eksponuojama daugiau nei 20 darbų, miniatiūrų, sukurtų per dešimtmetį. Kūriniai nupiešti tušinuku dviem spalvomis – mėlyna ir juoda. Autorei patinka siurrealistų darbai, fantastinė dailė. Piešiniams dažnai įkvepia gamta, aplinka: net rastas keistos formos medžio gabalėlis ar atsilaupę suolelio dažai piešinyje virsta nežemišku sutvėrimu ar net savitos mitologijos siužetu.

 

Joniškio kultūros centro inf.  

 


REKLAMA


 

APLINKOS TVARKYMO DARBAI JONIŠKYJE IR RADVILIŠKYJE

 

 

 

Avarinių, pavojingų medžių pjovimas. Medžių prie elektros linijų ir virš stogų pjovimas.

Krūmų kirtimas. Gyvatvorių karpymas. Pastatų - pašiūrių griovimas. Aplinkos ir kiemų tvarkymas.

Vejos sėjimas, sklypų lyginimas ir juodžemio atvežimas. Vejos ir žolės pjovimas.

Atliekų (statybinių, medžio šakų ir kt.) išvežimas.

Kainos nuo 30€

Tel. 864773298

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Jei šiandien vyktų rinkimai į Joniškio rajono tarybą, kuriai politinei jėgai atiduotumėte pirmenybę