2019-02-22, penktadienis, 16:35.     Šiandien Joniškyje saulė teka 07:24, leidžiasi 17:38, dienos ilgumas 10:14.

Joniškio kultūros centro padėkos vakaras

2018-01-06, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Joniškio kultūros centro padėkos vakaras

Joniškio kultūros centras penktadienio vakarą pakvietė joniškiečius į Baltąją sinagogą, kad galėtų padėkoti tiems, kuriems padedant ir paremiant 2017 metais Joniškyje kultūrinis gyvenimas virte virė –  vyko koncertai, buvo rodomi spektakliai, netrūko šokių ir skambių dainų.

 

Džiugu, kad Joniškio kultūros centre gimė ši nauja tradicija, nes žmonių, kuriems galima ir reikia padėkoti, Joniškyje visada buvo ir visada bus.

 

Vienas po kito į sceną kilo Joniškio kultūros centro draugai ir partneriai, kultūros savanoriai, o  Kultūros centro direktorė G. Norušaitienė jiems viso kolektyvo vardu dėkojo už palaikymą, už tai, kad negailėdami pastangų dovanoja savo talentą krašto žmonėms. Už nuoširdžiai ištartą „taip, mes galime padėti“ padėkota ir Joniškio krašto verslininkams.

 

Vakaro organizatorių nuoširdžius padėkos žodžius sutvirtino vaikučių dainavimo studija „Mažieji ETC“, jaunimo dainavimo studijos „ETC“ vokalinė grupė, pučiamųjų orkestras „Tonas“, moterų vokalinis ansamblis „Jievarėlė“ ir solistė Jolanta Rapečkaitė-Gižienė.

 

Te padėkos vakaro simboliu pasirinktas angelas paskatina visus prasmingiems ieškojimams, gražiam bendravimui, padeda atsiverti viskam, kas nauja, skaidru, tikra. Ir nepamirškime, kad geriausias būdas prisiminti gerus darbus – juos kartoti.

 

LR Seimo nario V. Gailiaus facebook inf.

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Buitinė technika iš Vokietijos

 

    

Parduodame įvairių dydžių šaldytuvus ir šaldiklius, įmontuojamus šaldytuvus į baldus, indaploves, skalbimo mašinas, tame tarpe ir įkraunamas per viršų, montuojamas į baldus ir nemontuojamas indaploves, elektrines virykles ir orkaites, džiovyklas skalbiniams džiovinti.

Buitinė technika garsių firmų: AEG, Amica,Bauknecht,Whirlpool, Bosch, Electrolux,Siemens, Privileg, NEF. Suteikiame garantiją.

Buitinė technika nauja su nežymiais transportavimo pažeidimais arba naudota. Reikalui esant, atvežame.

 

Šiauliai, tel. 8685 48611

 


REKLAMA


 

 

 

Prekiaujame važiuoklės dalimis, stabdžių sistemos dalimis, variklių dalimis, akumuliatoriais, tepalais, filtrais, valytuvais, aušinimo skysčiais, langų plovimo skysčiais, automobilių kosmetika, automobilių aksesuarais, modeliniai kilimėliai, tepalai, filtrai motociklams.

NEMOKAMAS pristatymas Šiaulių apskrityje.

Tel. +37060188131

Tinklalapis  http://www.autopikis.lt/

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?