2019-02-16, šeštadienis, 03:38.     Šiandien Joniškyje saulė teka 07:37, leidžiasi 17:26, dienos ilgumas 9:48.

Joniškio miesto esmė – Mes!

2018-05-15, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Joniškio miesto esmė – Mes!

Ar kada susimąstėte, kaip ES parama ir investicijos pakeitė Jūsų kraštą? Projektas „Atrask ES savo krašte“ skirtas supažindinti ir susipažinti, kuo ir kaip Europos Sąjunga padėjo Lietuvai „užaugti“. Kaip Joniškio kraštą pakeitė ES lėšos konkurse gegužės 10 d. pademonstravo Joniškio žemės ūkio mokyklos komanda.

 

Multimedijos paslaugų teikėjo mokymo programos pirmo kurso mokiniai Dovydas Griška ir Liudas Valčiukas parengė filmuką „Atrask ES Joniškyje“. O kiti 1M ir 11B grupių mokiniai dalyvavo protų mūšyje, kur kovojo dešimt komandų iš įvairių Šiaulių regiono mokyklų. Mokiniai turėjo ne tik atsakyti, kada susikūrė Europos Sąjunga, kas Europos Komisijos pirmininkas, bet ir žinoti euro zonos šalis, kuri institucija atsakinga už ES pinigus, kas yra OLAF, o kas priima sprendimus dėl projektų finansavimo?

 

Joniškio ŽŪM inf. ir video

 

 

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?