2020-08-06, ketvirtadienis, 04:36.     Šiandien Joniškyje saulė teka 05:39, leidžiasi 21:07, dienos ilgumas 15:27.

Joniškio moksleiviai susipažino su policininkų darbu

2019-08-08, paskelbė Nusikaltimai ir nelaimės
Joniškio moksleiviai susipažino su policininkų darbu

Šią savaitę Joniškio rajono policijos komisariate šurmuliavo šokių grupės „Salida“ kolektyvo mažieji šokėjai, panorę iš arčiau susipažinti su policininko profesija, kasdienio policijos pareigūno darbo specifika.

 

Lankytojams ir juos atlydėjusiai šokių grupės „Salida“ vadovei Daivai Katinienei  pažintinę ekskursiją po policijos komisariatą surengė bendruomenės pareigūnas Sigitas Petraitis.

 

Vaikai sužinojo, kur galima mokytis norint įgyti policininko profesiją, kokie reikalavimai keliami asmenims, norintiems rinktis šią profesiją, kokias savybes reikia turėti norint tapti policijos pareigūnu. Taip pat lankytojai susipažino su policijos kasdieniame darbe naudojama įranga, specialiosiomis priemonėmis, sužinojo kur ir kaip jos naudojamos. Vaikai džiaugėsi galėdami apžiūrėti tarnybinį automobilį, jo įrangą, susipažinti su techninėmis galimybėmis ir jame pasėdėti. Pareigūnai vaikams priminė saugaus eismo taisykles ir atsisveikindami kiekvienam užrišo po atšvaitą.

 

Susitikimo metu mokiniai gavo išsamius atsakymus į pateiktus klausimus bei džiaugėsi parodytu policijos pareigūnų dėmesiu.


 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai