2020-07-12, sekmadienis, 23:12.     Šiandien Joniškyje saulė teka 04:59, leidžiasi 21:47, dienos ilgumas 16:48.

Joniškio policijos komisariato pareigūnai ir jaunieji policijos rėmėjai pasveikino rajono globos namų gyventojus su Lietuvos Nepriklausomybės 100-čiu (video)

2018-02-21, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Joniškio policijos komisariato pareigūnai ir jaunieji policijos rėmėjai pasveikino rajono globos namų gyventojus su Lietuvos Nepriklausomybės 100-čiu (video)

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Joniškio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai A. Sakalauskas, D. Kaminskienė ir jaunieji policijos rėmėjai dalyvavo renginyje Lietuvos Nepriklausomybės 100-čiui pažymėti. Šalies gimtadienį policijos atstovai šventė kartu susitikdami su Joniškio rajono senelių globos namų gyventojais.


Pirmieji buvo aplankyti Joniškio rajono Jurdaičių socialinės globos namų gyventojai, vėliau sekė susitikimai su senjorais ir darbuotojais UAB „Ziperija“ Kepalių kaime, Joniškio Švč. M. Marijos parapijos „Santara“ namuose bei UAB „Sagera“ Beržėnų kaime.


Susitikimų Lietuvos Nepriklausomybės 100-mečio proga metu bendruomenės pareigūnai ir jaunieji policijos rėmėjai pasveikino globos namų gyventojus jautria atliekama daina, kurios žodžiai „šitą šalį man likimas dovanojo“ suskambėjo ne tik labai prasmingai, bet ir nuoširdžiai, iš širdies į širdį.

 

Visiems senjorams įteiktos LR vėliavėlės, moksleivių rankų darbo vėliavos spalvų paušteliai primins jiems, kad didysis šalies gimtadienis buvo atėjęs į kiekvieno Lietuvos gyventojo namus.

 

Joniškio rajono policijos komisariato inf. ir video

Jurdaičių socialinės globos namų nuotr.

 

 


REKLAMA


 

Kurkime jaukią atmosferą kartu! 

 

 

PROJEKTUOJAME IR GAMINAME

Virtuvės ir svetainės baldus, spintas su stumdomomis durimis, stumdomas sistemas, drabužines, pertvaras,  miegamuosius, prieškambario baldus, vonios baldus,  vaiko kambario baldus, biuro baldus (visuomeninės paskirties baldai), darželio baldus, stalus, komodas, recepcijas. 

 

GARANTUOJAME KOKYBĘ IR ILGAAMŽIŠKUMĄ

Teikiame PROFESIONALIĄ BALDŲ SURINKIMO PASLAUGĄ. Dirbame visoje Lietuvoje. Galime komplektuoti 4-6 žmonių brigadas, domina didesni objektai Lietuvoje ir Europos Sąjungoje.

 

TAIKOME NUOLAIDAS

Pastoviems klientams išskirtinės kainos!

 

GARANTIJA 24 MĖNESIAI

Priežiūra ir pagalba pasibaigus garantiniam aptarnavimui.

 

KONTAKTAI

Šarūnė Tarvydaitė: +37069888754

El. paštas: vadyba@baldukalve.lt

Svetainė:  www.baldukalve.lt

facebook: https://www.facebook.com/www.baldukalve.lt/

 

 

VISADA esame pasirengę suteikti skubią ir Jūsų norus atitinkančią paslaugą!  Neturime papildomų ar šalutinių verslo išlaikymo kaštų. DIRBAME BE TARPININKŲ. Ir tai yra - FAKTAS!

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai