2019-02-23, šeštadienis, 10:54.     Šiandien Joniškyje saulė teka 07:21, leidžiasi 17:40, dienos ilgumas 10:18.

Joniškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas G. Žilinskas: „Svarbiausia – pasišventimas darbui“

2018-07-25, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Joniškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas G. Žilinskas: „Svarbiausia – pasišventimas darbui“

Liepos 24 d. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktoriaus pavaduotojas, atliekantis direktoriaus funkcijas, vidaus tarnybos pulkininkas Mindaugas Kanapickas atsisveikino su tarnybą paliekančiu Joniškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininku vidaus tarnybos pulkininku leitenantu Giedriumi Žilinsku. Linkėdamas sėkmės tolesniame gyvenimo kelyje, M. Kanapickas sakė: „Tikiuosi, kad mūsų keliai neišsiskirs ir mes susitiksime dirbdami toje pačioje srityje.“

 

G. Žilinskas teigė, jog mintis išeiti iš tarnybos jam gimė ne ekspromtu. „Apie tai mąsčiau jau kurį laiką. Norėtųsi paieškoti savęs kitur. Manau, reikia pokyčių, kol amžius dar leidžia įsisukti į darbo rinką. Tačiau nuo ugniagesių nenutolsiu, nes esu savanoris ugniagesys“, - sakė jis.

 

Joniškio priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje G. Žilinskas dirbo 21 metus. Ugniagesiu gelbėtoju pradėjo dirbti dar studijuodamas Šiaulių pedagoginiame institute fiziką ir matematiką. Padirbėjęs pusę metų tapo pamainos vadu, vėliau tarnybos viršininko pavaduotoju. O pastaruosius 12 metų dirbo tarnybos viršininku.

 

Pasak G. Žilinsko, visos pareigos buvo įdomios ir paliko savo pėdsaką, padėjo įgyti žinių. „Labiausiai gaila palikti kolektyvą. Šie žmonės – tikri profesionalai. Džiaugiuosi, kad Joniškio rajone gyventojams padeda būtent tokie žmonės. Jie geri, iniciatyvūs, rūpestingi. Linkiu, kad jie ir toliau darbuotųsi su tokiu atsidavimu kaip ir iki šiol, tobulėtų, kad jiems sektųsi ne tik profesinėje srityje, bet ir gyvenime“, - sakė jis.

 

„Visi mūsų darbai turi būti daromi vadovaujantis šūkiu „Artimui pagalba, Dievui garbė“, - sako G. Žilinskas. – O svarbiausias mūsų tikslas – padėti žmogui. Svarbiausia – pasišventimas darbui, atsidavimas jam 100 procentų ir komandinis darbas. Turi žinoti, kad tau už nugaros stovi žmogus, kuris tau visada padės. Smagu, kai gaisruose ar gelbėjimo darbuose pavyksta išgelbėti žmogaus gyvybę. Tuomet ir ugniagesiai grįžta pakylėti.“

 

G. Žilinskui jau teko padėti gesinti gaisrą ir kaip savanoriui. „12 kilometrų nuo mano namų degė ūkinis pastatas. Važiavau kaip savanoris ugniagesys. Tuomet gaisro gesinimui nevadovavau, tik padėjau gesinti“, - pasakojo jis.

 

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos inf.

 


REKLAMA


 

APLINKOS TVARKYMO DARBAI JONIŠKYJE IR RADVILIŠKYJE

 

 

 

Avarinių, pavojingų medžių pjovimas. Medžių prie elektros linijų ir virš stogų pjovimas.

Krūmų kirtimas. Gyvatvorių karpymas. Pastatų - pašiūrių griovimas. Aplinkos ir kiemų tvarkymas.

Vejos sėjimas, sklypų lyginimas ir juodžemio atvežimas. Vejos ir žolės pjovimas.

Atliekų (statybinių, medžio šakų ir kt.) išvežimas.

Kainos nuo 30€

Tel. 864773298

 
 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?